مدیریت ارشد استان مرکزی در انتخابات مجلس دخالت می کرد

مدیریت ارشد استان مرکزی در انتخابات مجلس دخالت می کرد

رئیس گروه نظارت بر رای گیری استان مرکزی با بیان این که مدیریت ارشد استان مرکزی در رای گیری دخالت می‌کرد نقل کرد: مسئولان دولتی به‌جای دخالت در رای گیری آینده اجرا کننده قانون باید باشند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدباقر تقوی با شرکت در دفتر رئیسی خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی، حین بازدید از این خبرگزاری با نحوه فعالیت آن آشنایی پیدا کرد و در جریان روند کاری این خبرگزاری جای داده شد.

رئیس گروه نظارت بر رای گیری استان مرکزی در این بازدید بر برقراری رابطه مداوم و ازدیاد تعامل این خبرگزاری با کلکسیون گروه نظارت برانتخابات استان تصریح کرد و بیان داشت: ارائه دستاوردها و اقدامات در بخش اقدامات این گروه به منظور اطلاع قسمتی به مردمان در زمینه های راجع به حیطه فعالیت آن احتیاج به همکاری این رسانه دارد.

سیدباقر تقوی در این بازدید با اشاره به لزوم دخالت نکردن مدولان دولتی در روند رای گیری بیان داشت: مسئولان و مدیران دولتی حق دخالت و یا تبلیغات به منفعت یا ضرر فرد یا جریانی را در طول رای گیری ندارند که امیدواریم مسئولان اجرایی در استان عوض دخالت در رای گیری در راستای اجرای هرچه خوب تر قانون و فعالیت قانونی تلاش کنند.

وی اضافه کرد: در جریان رای گیری گذشته مدیریت ارشد استان مرکزی در رای گیری دخالت می کرد که مصادیقی از دخالت وی در روند رای گیری حضور دارد که تذکر ضروری در این باره داده شد.

رئیس گروه نظارت بر رای گیری استان مرکزی یاد آوری کرد: امیدواریم در جریان رای گیری جلو رو که به هرشکل شاهد حضور ریاست جمهوری فعلی در عرصه رای گیری خواهیم بود، مدیریت ارشد استان و مسئولان اجرایی استان از هرگونه دخالت در روند اجرای رای گیری پرهیز کرده و خود اجرا کننده و مسئول اجرای درست مقررات باشند.

تقی با اشاره به فعالیت شورای نگهبان نقل کرد: شورای نگهبان در کشور مسئولیت دروازه بانی و مواظبت از سیستم را در پیش گیری وارد شدن اشخاص ناشایست و بدون صلاحیت دارد که به تبع این اشخاص که شورا را مانعی برای نفوذ در سیستم نگاه میکنند تلاش در خرابی این رکن اصلی و اساسی انقلاب اسلامی که از آغاز انقلاب تا به حال به درستی و باموفقیت درمسیر اجرای تکالیف گام برداشته، می کنند.

به اعلان سرزه و به نقل از تسنیم، در این بازدید مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با تشریح برنامه ها و فعالیت های این رسانه در سطح استان، گزارشی جامع از چگونگی فعالیت این خبرگزاری جهانی در استان مرکزی را در اختیار قرار داد.

***براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: ارشيا ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می صبوح و شکرخواب صبحدم تا چند ««« »»» به عذر نيم شبی کوش و گريه سحریمدیریت ارشد استان مرکزی در انتخابات مجلس دخالت می کرد


TT / 134 --- TP / 34%گردآوری شده توسط : ارشيا ب.
تاریخ گردآوری : 2016-11-28
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : دخالت , مجلس
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :