مدیر اجرایی منچسترسیتی: طبیعی است که مسی نخواهد به ما ملحق شود

مدیر اجرایی منچسترسیتی: طبیعی است که مسی نخواهد به ما ملحق شود

مدیراجرایی باشگاه منچسترسیتی اعتراف کرد که برای این باشگاه خرید مهاجم آرژانتینی بارسلونا یک اقدام محال است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فران سوریانو، مدیر اجرایی باشگاه منچسترسیتی که سابقه فعالیت در همین سمت در باشگاه بارسلونا را هم دارد، با معرفی لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن دنیا، اعتراف کرد که خرید او برای آبی پوشان شهر منچستر غیرممکن است.

در حساس ترین دیدار از دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب (چهارشنبه) تیم های فوتبال بارسلونا و منچسترسیتی از ساعت 22:15 به وقت تهران در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم می روند که این بازی پپ گواردیولا، فران سوریانو و نیز چیکی بگیریستاین که هر سه زمانی (به ترتیب به عنوان سرمربی، مدیر اجرایی و مدیرورزشی) در بارسلونا فعالیت داشتند را برابر آبی و اناری ها قرار می دهد.

سوریانو در آستانه این بازی اعتراف کرد که بارسلونا شانس بیشتری برای کسب پیروزی در خانه اش دارد و اینکه بعید می داند من سیتی هرگز بتواند لیونل مسی را به چنگ آورد.

او به شبکه RAC1 اسپانیا گفت: اینکه مسی بخواهد دوران بازیگری اش را در بارسلونا به پایان برساند، کاملاً طبیعی است. او برای انتقال به تیمی دیگر تلاش نخواهد کرد، اما ما دوست داریم تصور کنیم که این اتفاق رخ می دهد. او بهترین فوتبالیست دنیاست و خودش است که تعیین می کند کجا دوران بازیگری اش را به پایان برساند.

سوریانو ادامه داد: بازی امشب بازی است که تاریخ می گوید بارسلونا شانس بیشتری برای کسب پیروزی در آن دارد. بارسایی ها بهترین بازیکن دنیا را دارند و شکست دادن شان در خانه کار سختی است. منچسترسیتی اما تیمی در حال بازسازی است و هنوز کارهای زیادی باید در تیم این تیم صورت بگیرد.

با وجود درآوردن پیروزی در رقابت با بارسلونا برای خرید نولیتو از سلتاویگو و نیز خرید کلودیو براوو، دروازه بان اول کاتالان ها در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال، سوریانو تأکید کرد که منچسترسیتی صرفاً به جذب ستاره های بارسلونا چشم ندارد.

او همچنین ادعا کرد که دو سال پیش به بارسلونا در خصوص انتقال سسک فابرگاس به انگلیس هشدار داده بود، اما از این کار خود پیشمان شد، چرا که اطلاعات او در اختیار رسانه ها قرار داده شد.

مدیراجرایی باشگاه منچسترسیتی عنوان کرد: ما هیچ پیشنهادی به بارسلونا برای خرید هیچ یک از بازیکنان این تیم نداده ایم. اوضاع خیلی ساده است. گاهی اوقات مدیربرنامه های با بارسلونا تماس می گیرند و می گویند که منچسترسیتی به آنها پیشنهاد داده است. پس از آنها بارسلونا با ما تماس می گیرد و ما می گوییم که چنین چیزی صحت ندارد. در مورد فابرگاس هم مدیربرنامه های او به دنبال تیمی در انگلیس بود. من با بارسلونا تماس گرفتم و به مسئولان این تیم در خصوص جدایی قریب الوقوع فابرگاس هشدار دادم. آنها از من تشکر کردند و گفتند که نمی خواهند فابرگاس آنها را ترک کند. چند روز بعد در روزنامه ها دیدم که نوشته اند سوریانو به دنبال خرید فابرگاس است. من دوباره با بارسلونا تماس گرفتم و گفتم که من می خواستم به شما کمک کنم. دفعه بعد دیگر به این باشگاه هشدار نخواهم داد.

**************

متن از : زری ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منکران را هم از اين می دو سه ساغر بچشان ««« »»» وگر ايشان نستانند روانی به من آرمدیر اجرایی منچسترسیتی: طبیعی است که مسی نخواهد به ما ملحق شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : زری ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : نخواهد , مدیر , طبیعی , منچسترسیتی , ملحق

مطالب مرتبط