مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با اقتدار در استان ایلام برگزار می شود

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با اقتدار در استان ایلام برگزار می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: حضور باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان نمایش قدرت نظام اسلامی است .

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حسین کلانتری امروز در نشست برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی 13 آبان در ایلام اظهار داشت: حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله 13 آبان را نمایش عظیم قدرت ملت ایران و نظام اسلامی دانست.

وی افزود: این روز بزرگ و تاریخی در تاریخ ملت ایران همواره از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و باید در راهپیمایی این روز روحیه عدالت طلبی، استکبارستیزی و آزادی خواهی ملت به نمایش گذاشته شود.

کلانتری با بیان اینکه در راهپیمایی 13 آبان می توان پیام های انقلاب اسلامی را به جهانیان رساند عنوان کرد: بی تردید برگزاری باشکوه این مراسم قدرت ایران اسلامی و ضعف و زبونی استکبار جهانی، رژیم آل سعود و تکفیری ها را دامن خواهد زد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام 13 آبان را روز مبارزه با ظلم و پیروزی حق عنوان کرد و گفت: امروز شاهد اضمحلال نظام سلطه و دشمنان اسلام هستیم.

وی هماهنگی و همکاری همه ارگان ها و نهاد ها را برای برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله 13 آبان ضروری دانست و بر رعایت نظم و برنامه ریزی در مراسم تأکید کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام نیز در این نشست اظهار داشت: یوم الله 13 آبان که در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملّی مبارزه با استکبار جهانی نام گذاری شده اهمیت موضوع را دو چندان کرده است.

حجت الاسلام علی چراغی پور افزود: این روز فرصتی مناسب را برای بازگویی زیاده خواهی آمریکا به عنوان نماد شیطان بزرگ عصر حاضر در جهان را فراهم کرده است.

*****************

متن از : آبتين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلفريبان نباتی همه زيور بستند ««« »»» دلبر ماست که با حسن خداداد آمدمراسم راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با اقتدار در استان ایلام برگزار می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آبتين ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : اقتدار , برگزار , امسال , راهپیمایی , آبان

مطالب مرتبط