مراسم وداع مردم شهرستان انار با پیکر مطهر شهید مدافع حرم برگزار شد

مراسم وداع مردم شهرستان انار با پیکر مطهر شهید مدافع حرم برگزار شد

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید حجت‌الاسلام سعید بیاضی‌زاده خستین روحانی شهید مدافع حرم استان کرمان شامگاه سه‌شنبه در امامزاده صالح(ع) شهرستان انار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید حجت الاسلام سعید بیاضی زاده نخستین روحانی شهید مدافع حرم استان کرمان شامگاه سه شنبه در امامزاده صالح(ع) شهرستان انار برگزار شد.

در این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا و عزاداری سرور و سالار شهیدان همراه بود خانواده های معظم شهیدان و مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.

پیکرمطهر این شهید امروز بر شانه های مردم ولایی و شهید پرور شهرستان انار در مسیرهای میدان بسیج، روستاهای بیاض، لطف آباد، شاهم آباد، حجت آباد و ساقی تشییع و در گلزار شهدای روستای ساقی به خاک سپرده می شود.

همایش فعالان قرآنی جنوب کرمان و تجلیل از پیشکسوتان برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در دیدار با تعدادی از فعالان قرآنی جنوب کرمان اظهار داشت: همایش فعالان قرآنی جنوب کرمان و تجلیل از پیشکسوتان قرآنی برگزار می شود.

حسین اسحاقی با بیان اینکه فعالیت های قرآنی در جنوب کرمان باید کاربردی شود، خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در منطقه انجام فعالیت های قرآنی است و برای این کار نیازمند همکاری همه فعالان قرآنی هستیم.

وی با اشاره به اینکه شورای گسترش فعالیت های قرآنی باید به زودی در جنوب کرمان راه اندازی شود خواستار ارائه نظرات و پیشنهادات فعالین قرآنی در این زمینه شد.

نمایشگاه کتاب استان کرمان همزمان با هفته کتاب برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان کرمان از برگزاری نمایشگاه کتاب استان کرمان در تاریخ 24 آبان ماه سال جاری و همزمان با هفته کتاب خبر داد.

محمدرضا علیزاده با بیان اینکه مردم کرمان پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان را به انتظار می کشند افزود: به رغم محدودیتهای اعتباری، به دلیل تقاضا و مطالبه مخاطبان و علاقه مندان به کتاب، پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از 24 آبان ماه آغاز به کار می کند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی استان است و انتظار داریم ادارات، نهادها و ارگانهای ذی ربط در برپایی و ایجاد شرایط و تسهیلات مناسب برای حضور هر چه بیشتر مردم و مخاطبان نمایشگاه همکاری ویژه ای داشته باشند.

***انتهاي مطلب***

نگارش از : گلبانو غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فراز و شيب بيابان عشق دام بلاست ««« »»» کجاست شيردلی کز بلا نپرهيزدمراسم وداع مردم شهرستان انار با پیکر مطهر شهید مدافع حرم برگزار شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : گلبانو غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : مطهر , شهید , برگزار , انار

مطالب مرتبط