مرجعیت پیشگام مقابله با تکفیری هاست

مرجعیت پیشگام مقابله با تکفیری هاست

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اظهار اینکه کسی بهتر از مرجعیت قادر نمیبود قبل گام مقابله با پدیده شوم تکفیر باشد، نقل کرد: دشمن با حربه تکفیر بزرگترین خنجر را بر پیکر امت اسلامی وارد آورد تا بتواند جلوی موج بیداری اسلامی را بگیرد.

به گزارش خبرنگاز خبرگزاری«حوزه» از گنبدکاووس، حجت الاسلام علی خیر خواه، رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، صبح امروز در «همایش عارضه های تکفیر و مسئولیت علمای اسلام»، در گنبد کاووس، تکفیر را خطری جدی برای جهان اسلام و بشریت آگاهی داشت و نقل کرد: در شرایطی که همه پیروان اسلامی به دنبال حفظ وحدت و تقویت اتحاد هستند، متاسفانه جهان اسلام با پدیده شوم تکفیر شده است.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با تاکید بر اینکه تکفیر خطری برای جهان اسلام و بشریت است، ابراز داشت: در مورد تقویت تکفیر تلاش های زیادی از سوی جهان استکبار و مرتجعین منطقه صورت گرفته و علت این تلاش ها خطری است که دشمنان اسلام از گسترش اسلام گرایی و بیداری اسلامی احساس کرده اند.

وی تصریح کرد: دشمن با حربه تکفیر بزرگترین خنجر را بر پیکر امت اسلامی وارد آورد تا بتواند جلوی موج بیداری اسلامی را بگیرد و پرژوه اسلام هراسی را توسعه دهد.

حجت الاسلام خیرخواه اضافه کرد: دشمنان گرو های تروریستی تکفیری و انحرافی را در جهان اسلام راه انداخته اند و تیشه به ریشه اسلام می زنند، لذا کسانی باید قبل قدم باشند تا از مزرها و حدود فرهنگ اسلامی محافظت کنند.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اظهار اینکه کسی بهتر از مرجعیت قادر نمیبود قبل گام مقابله با پدیده شوم تکفیر باشد، نقل کرد: در کشورمان با ابتکار و حمایت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، کنگره عظیم مقابله با خطر تکفیر به انجام رسانده شد و در ادامه آن نیز سه همایش در سال جاری، در سه استان برگزار گردید.

حجت الاسلام خیرخواه، «اتحاد و تقویت وحدت» و «تشریح مبانی انحرافی جریانات وابسته به صهیونیزم» دو راهکار مقابله با گروه های تکفیر آگاهی داشت و اظهار داشت: خوب ترین اشخاصی که قادر هستند این درد را علاج و جامعه را بیدار کنند، بزرگان و علما هستند.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور بر ضرورت تقویت وحدت امت اسلامی تاکید کرد و نقل کرد: استان گلستان نمونه ای است که تحت لوای قرآن مجید و توحید، وحدت در آن حاکم است.

وی در پایان با تقدیر از حضرت آیت الله مکارم شیرازی و شرکت نمایندگان معظم له در این همایش، ابراز امیدواری کرد: علمای اسلام یکدل و یکصدا در برابر پدیده شوم تکفیر، بایستند.

انتهای پیام

****براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش توسط: توانا ق.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا درخت دوستی برگی دهد ««« »»» حاليا رفتيم و تخمی کاشتيممرجعیت پیشگام مقابله با تکفیری هاست


TT / 50 --- TP / 12%

گردآوری شده توسط : توانا ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : هاست , پیشگام , تکفیری , مرجعیت

مطالب مرتبط