مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید (9 عکس)

آقایان با این مدل موها در سال جدید جذاب تر شوید
همیشه تازه ترینها قادر هست چهره و ظاهر شما را جدیدتر جلوه دهد مانند انتخاب نمونه مدل مویی که سال های اخیر برای مردان پیشنهاد می شود. صحیح هست که همیشه به آرایشگرمان اعتماد می کنیم و از او می خواهیم که مدلی را که به فرم صورتمان می آید، بزند اما گهگاهی هم پسندیم که جدیدترین و دوست داشتنیترین نمونه مدل ها را آزمایش کنیم. با آغاز سال جدید، احتمالاً شما هم بخواهید که تغییراتی به صورت خود دهید. چنانچه تمایل دارید که با جدیدترین نمونه مدل های موی برای آقایان آشنایی پیدا کنید، با ما همراهی کنید.

راک

عکس شماره 1 ⇩

انواع مختلف نمونه مدل مو برای آقایان‎

چنانچه سبک راک را دوست میداشت، حتما از این نمونه مدل مو هم خوش تان خواهد آمد. اما این نمونه مدل نیاز به صبوری دارد، چرا که شما باید برای تهیه کردن آن، وقت زیادی را دربرابر آینه طی بکنید. چنانچه به این نمونه مدل علاقه دارید، هنگام کوتاه کردن موها، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای موهایتان را کمتر کوتاه کند. این نمونه مدل مو شما را فردی مدرن و به روز نمایان میکند.

آلمانی

عکس شماره 2 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

یکی دیگر از نمونه مدل موهایی که هم اکنون هواداران زیادی دارد، مدلی است که در آن بالای موها بلند و پهلوها خالی است. این نمونه مدل را برای پسران جوانی که صورتهای گرد و پر و موهای خیلی فیلتر دارند پیشنهاد داده میشود چرا که موهای کوتاه دو طرف صورت بر کشیدگی چهره آنها خواهد افزود.

عقابی

عکس شماره 3 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

در این نمونه مدل مو پیرامون سر نسبتا خالی و بالای سر بلند است. تنها فرق اش با نمونه مدل سابق در این است که در این نمونه مدل موهای بلند به سمت بالا شانه می شود، در صورتیکه در نمونه مدل سابق موها استراحت کرده است.

چتری

عکس شماره 4 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

برای این نمونه مدل، کافی است که بخشی از موهایتان را روی پیشانی بریزید. این نمونه مدل مو به بعضی از مردان، بویژه آنهایی که آناتومی چهره مثلثی شکل دارند، می آید.

فرق کج

عکس شماره 5 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

این نمونه مدل مو، یکی از ساده ترین نمونه مدل موهاست که به تمام مردان می آید. به اظهار دیگر، مردان با هر فرم صورتی قادر هستند این نمونه مدل را آزمایش کنند. محبوبیت این نمونه مدل به سالها قبل بر میگردد. چنانچه شما هم پسندید که آن را آزمایش کنید، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای سرتان را کمتر کوتاه کند. برای تهیه کردن این نمونه مدل، موهایتان را با کرم مو کمی روغنی، بعد از آن آن را با شانه به یک طرف هدایت کنید.

حجیم ساده

عکس شماره 6 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

این نمونه مدل مو برای آقایانی که موهای متراکمی در قسمت جلوی سر دارند، عالی است. در این نمونه مدل دیگر نیازی نمی باشد که از حجم موهایتان کاهش دهید. موهایتان را به سمت بالا شانه کنید و بگذارید که مو وضعیت طبیعی و ارگانیک خود را حفظ کند.

تن تنی

عکس شماره 7 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

این نمونه مدل را بیشتر برای پسران نو بالغ پیشنهاد می‌کنیم زیرا در این نمونه مدل تمام موها از پشت سر تا جلو کوتاه و کاملا خورد خواهد شد و تنها در قسمت جلو یا همان بالای پیشانی کمی ‌از بقیه نقاط بلندتر است و به سمت بالا شانه می شود. در صورت داشتن پیشانی بلند آن را کمی ‌به سمت جلو مایل کنید.

تیغ تیغی

عکس شماره 8 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

احتمالاً نقل بکنید که این نمونه مدل هیچ جذابیت ویژه ای ندارد اما برای آقایانی که آناتومی چهره مربعی یا بیضی دارند، بسیار عالی است و چهره شان را از این رو به آن رو خواهد کرد. برای این نمونه مدل ضروری است که کمی از قسمت بالای موهایتان را بلندتر از پهلوها بزنید. بعد از آن آن را به صورت تیغ تیغی وضعیت داده و به سمت بالا هدایت کنید.

مکعبی

عکس شماره 9 ⇩
عکس مردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید

این نمونه مدل مو دربین آقایانی که موهای ضخیم و وز دارند، مجبوبیت ویژه ای دارد. برای تهیه کردن آن، ضروری نمی باشد شما کاری بکنید، کافی است از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را وضعیت مکعبی کوتاه کند.

با تشکر از حسن انتخاب شما

تهیه از: رامين ژ.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منم که گوشه ميخانه خانقاه من است ««« »»» دعای پير مغان ورد صبحگاه من استمردان با این نمونه مدل موها در سال جدید گیراتر شوید (9 عکس)


TT / 248 --- TP / 38%گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2017-03-27
در دسته بندی : موها
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :