مردم انتظار داشتند وزرای اقتصاد و صنعت استعفا بدهند نه ارشاد و ورزش/دولت در حال پوست اندازی برای انتخابات است

مردم انتظار داشتند وزرای اقتصاد و صنعت استعفا بدهند نه ارشاد و ورزش/دولت در حال پوست اندازی برای انتخابات است

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان این که وزرای اقتصاد و صنعت باید استعفا می‌دادند نه وزرای ورزش، ارشاد و تعلیم و پرورش، نقل کرد: استعفای وزرای دولت نشان می‌دهد که دولت برای رای گیری در حال پوست‌اندازی است.

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلاتی مانند قیمتی ای، تورم و رکود در جامعه، نقل کرد: مردمان ما امروز با معضلات اقتصادی فراوانی روبرو هستند و انتظارشان این بود که چنانچه کسی از وزرا قرار است استعفا دهد از وزیرانی باشد که درگیر مسائل اقتصادی هستند مانند وزیر اقتصاد یا وزیر صنعت، ولی برعکس ما شاهد استعفا و کناره‌گیری وزرای ارشاد، تعلیم و پرورش و ورزش بودیم.

منتظمی تصریح کرد: مردمان پس از شکل‌گیری دولت یازدهم همواره از معضلات اقتصادی گلایه داشتند و همواره هم با وعده‌های توخالی دولت روبرو شده‌اند، وعده‌هایی که هیچکدام محقق نشد. برجام هم که مدتهاست اجرا می‌شود قادر نبوده هیچ معضلی از مردمان حل کند، حال این که در روزهای پایانی دولت چندین وزیر غیر مرتبط با مسائل اقتصادی استعفا می‌دهند عجیب است و نشان از سیاسی‌کاری تازه در دولت می‌دهد.

 این فعال دانشجویی تاکید کرد: با این همه معضلات اقتصادی به نظر می‌رسد کسانی که باید استعفا بدهند وزیر اقتصاد و وزیر صنعت هستند. وزیر صنعتی که اعتقادش بر واردات کالا است نمی‌تواند دردی از مردمان دوا کند، همین تفکری که کمر کارگر، تولید داخلی و اقتصادی را می‌شکند.

منتظمی خاطرنشان کرد: استعفای وزرای ورزش، تعلیم و پرورش و ارشاد نشان از این دارد که دولت برای رای گیری در حال پوست‌اندازی است. در سه حوزه‌ای که وزرای آن استعفا داده‌اند دولت قصد دارد یکسری سیاسی‌کاری‌ها به انجام رساند که در رای گیری پیش‌رو از آن بهره گیرد.

وی ادامه داد: دولت بجای این که به فکر معیشت مردمان باشند به فکر سیاسی‌کاری‌های خودش است. دولت تا کنون نمایان کرده طاقت انتقاد ندارد و هرجا نقدی از دولت در مورد معضلات مردمان شده است با موضع‌گیری تند دولت همراه بوده است.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بیان داشت: دولت همواره شعار بهبود حالت معیشت مردمان را داده ولی در عمل هیچ اتفاقی رخ نداده است و در حوزه اقتصادی هرجایی دولت دست قرار داده نه‌تنها اوضاع خوب تر نشده بلکه بدتر هم شده است.

وی در خاتمه نقل کرد: اتفاقاتی که اخیرا در دولت رخ داد معلوم کرد که دولت به فکر معیشت مردمان نیست و تنها به فکر رای گیری آینده است و برای این کار برنامه‌ریزی می‌کند.

*نظر يادتان نرود*

تهیه از: سامان ط.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در دير مغان آمد يارم قدحی در دست ««« »»» مست از می و ميخواران از نرگس مستش مستمردم انتظار داشتند وزرای اقتصاد و صنعت استعفا بدهند نه ارشاد و ورزش/دولت در حال پوست اندازی برای انتخابات است


TT / 68 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : سامان ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : وزرای
برچسب ها : استعفا , اقتصاد , صنعت , ارشاد , پوست , ورزش

مطالب مرتبط