مرزبان: امیدوارم دیدارمان مقابل نساجی فقط در حد یک نبرد ۹۰ دقیقه ای باشد

مرزبان: امیدوارم دیدارمان مقابل نساجی فقط در حد یک نبرد ۹۰ دقیقه ای باشد

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه ابراز امیدواری کرد در دیدار این تیم برابر نساجی هوادارن، کادرفنی و بازیکنان دو تیم به یکدیگر احترام بگذارند.

علیرضا مرزبان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص برتری 3 بر صفر تیم فوتبال خونه به خونه مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بازیکنان تیم ما توانستند کیفیت بالای خود را در این دیدار نشان دهند و خوشحالم از اینکه بازیکنان تیمم به این آگاهی و توانایی رسیده اند. در مجموع از نظر تاکتیکی و انسجام تیمی توانسته ایم به شرایط خوبی برسیم. در ابتدای مسابقات به دلیل اینکه بازیکنان ما تازه به تیم اضافه شده بودند، سخت بود آنها را از نظر تاکتیکی به هم نزدیک کنیم، ولی خوشبختانه اکنون از نظر همدلی و تاکتیکی بسیار به هم نزدیک شده اند.

وی در ادامه افزود: تیم ما در این دیدار هیچ مشکلی نداشت، زیرا از دقیقه یک تا 90 تمرکز فوق العاده بالایی داشتیم و حتی می توانستیم به گل های بیشتری برسیم. خوشبختانه این دیدار به حدی دشوار نبود که تیم ما را اذیت کند و خیلی خوشحالم که تیمم به این کیفیت رسیده است.

سرمربی تیم خونه به خونه در مورد دیدار آینده این تیم برابر نساجی قائمشهر، عنوان کرد: طبیعتاً این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است و به نوعی دربی استان مازندران محسوب می شود، ولی مسئله ای که برای من مهم است احترام گذاشتن هواداران دو تیم به یکدیگر است. همچنین باید باشگاه ها، کادرفنی و بازیکنان نیز به یکدیگر احترام بگذارند. این دیدار فقط یک بازی فوتبال است و باید در همین حد نگه داشته شود، چون شخصیت استان مازندران و مردم این شهر بسیار بالاست و امیدوارم این بازی فقط در حد یک ورزش و یک نبرد 90 دقیقه ای باشد.

مرزبان همچنین در پاسخ به این پرسش که به نظر او چه تیم های مدعی اصلی صعود به لیگ برتر هستند، گفت: به نظر من تمام تیم های که بالای جدول هستند این قدرت را دارند که بتوانند به لیگ برتر صعود کنند، ولی برای من این مهم است که خودمان بتوانیم صعود کنیم و به قولی که در ابتدای فصل داده بودیم، یعنی صعود به لیگ برتر عمل کنیم و این هدیه را به مردم مازندران بدهیم که از سال دیگر یک تیم لیگ برتری داشته باشند.

**************************************

متن از : رامين ژ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بجز آن نرگس مستانه که چشمش مرساد ««« »»» زير اين طارم فيروزه کسی خوش ننشستمرزبان: امیدوارم دیدارمان مقابل نساجی فقط در حد یک نبرد ۹۰ دقیقه ای باشد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : نساجی , مرزبان

مطالب مرتبط