مرزبندی و فاصله گیری با اصول و مبانی انقلاب را نگران کننده می دانیم

مرزبندی و فاصله گیری با اصول و مبانی انقلاب را نگران کننده می دانیم

مؤسسه همبستگی فرزندان شاهد: این مرزبندی و دور شوی آشکار با اصول و مبانی انقلاب را نگران کننده می‌دانیم، کدام کشور حتی لیبرالیستی با بازماندگان جنگ خود این طوری نانجیبانه برخورد می‌کند؟

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مؤسسه همبستگی فرزندان شاهد در انتقاد عملکرد دولت در حوزه ایثارگران نامه ای را به شرح زیر خطاب به رییس مجلس انتشار داد:

جناب آقای دکتر لاریجانی

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

احتراما همان طور که مستحضرید از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در همه ادوار، دولتها و لوایح توصیه ای به مجلس شورای اسلامی جهت تعیین برنامه های پنجساله، فصلی تحت عنوان حفظ کرامت و منزلت خانواده های شهدا و ایثارگران لحاظ می کردند اما طی دو سال اخیر به طرز مشکوکی در لوایح احکام دائمی برنامه پنجم و برنامه ششم حتی کوچولو ترین اشاره ای به موضوع ایثارگران نشده است، لذا موشکافی در خصوص دلایل این بدعت ناعادلانه و مخاطره آمیز برای امنیت ملی را لازم می کند.

واقعا با چه هدفی وارثان روزهای پاسداری از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی کشورمان اسلامی، که راس وصایای امام عزیز و مطلع همیشگی پیشنهادهای جانشین خلف ایشان حضرت مقام معظم رهبری واقع بوده اند، این طوری نامهربانانه به فراموشی سپرده می شوند و برای نخستین بار در تاریخ انقلاب اسلامی با بحران قوانین روبرو می گردند؟

این مرزبندی و دور شوی آشکار با اصول و مبانی انقلاب را نگران کننده آگاهی میداریم، کدام کشور حتی لیبرالیستی با بازماندگان جنگ خود این طوری نانجیبانه برخورد می کند؟

مؤسسه همبستگی فرزندان شاهد و 30 تشکل استانی به نمایندگی از 175000 بچه شهید و جامعه بزرگ ایثارگران خلال تقدیر و تجلیل از نمایندگان مجلس نهم و دهم که همواره با اکثریت آرا وفاداری خود را به پیشقراولان پاسداری از عزت و شرافت ملت عزیز کشورمان اعلام کرده اند، همان طور که مستحضرید فرصت درج این موضوع در برنامه ششم با توجه به محدودیت وقتی ناممکن است و زمان قانون جامع ایثارگران در دوم دی ماه 95 به اتمام می رسد، لذا از حضرتعالی تقاضامندیم برای مقابله با این بدعتهای ناصواب و خطرناک با مطرح شدن نقش دو فوریتی نمایندگان محترم در خصوص ایثارگران موافقت فرمائید.

بدیهی است خواست گفته شده نه برای تامین مطامع زودگذر دنیوی که برای پیش گیری از یک قبح شکنی آشکار و خسارت بار نسبت به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی به نگارش درآمده است.

توفیق جنابعالی و نمایندگان دلسوز ملت را از خدای متعال خواستاریم

-ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

نگارنده: فردين م.

حماسه و مقاومت در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين صوفی وشان دردی نديدم ««« »»» که صافی باد عيش دردنوشانمرزبندی و فاصله گیری با اصول و مبانی انقلاب را نگران کننده می دانیم


TT / 52 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : فردين م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حماسه و مقاومت
برچسب ها : مبانی , دانیم , فاصله , مرزبندی

مطالب مرتبط