مرفاوی: موقعیت های زیادی از دست دادیم/ فرقی نمی کند بازی مان با استقلال کجا باشد

مرفاوی: موقعیت های زیادی از دست دادیم/ فرقی نمی کند بازی مان با استقلال کجا باشد

سرمربی تیم ورزش فوتبال صبای قم نقل کرد: برابر تیم شهدای گروس بیجار موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، صمد مرفاوی بعد از پیروزی 4 بر صفر برابر شهدای گروس بیجار بیان داشت: تیم رقیب تیم خوبی بود و ما هم خوب بازی کردیم. نیمه نخست به خاطر تجمع تیم رقیب در زمین خودش با فشردگی پاسداری ای روبرو شدیم. ما تلاش کردیم این دفاع را گشوده و به گل برسیم که در یک نکته کامیاب بودیم.

وی با بیان این که  موقعیت‌های زیادی از دست دادیم، ادامه داد: در نیمه دوم بهتر شدیم؛ 3 گل به ثمر منتقل کردیم و چند گل هم نزدیم. ناگفته نماند تیم رقیب هم تیم قابل احترامی بود و و سعی کردیم که ورزش فوتبال سنجیده بازی کنیم و به رقیب هم ارج بنهیم. شاگردانم به درستی کار خود را به انجام رساندند و امیدوارم در مرحله بعدی مقابل استقلال شرایط خوب تری داشته باشیم.

سرمربی تیم ورزش فوتبال صبای قم درخصوص این که پسندد مقابل استقلال در شهر تهران بازی کند یا قم، یاد آوری کرد: برای ما تفاوتی نمی‌کند. چنانچه در قم باشد که بهتر است، چراکه شماری تماشاگر داریم که از ما پشتیبانی می‌کنند. استقلال تیم بزرگی است و وقتی مقابل استقلال و پرسپولیس در قم بازی داشته باشیم ورزشگاه پر می‌شود. ما پسندیم هواداران به ورزشگاه بیایند و چنانچه در قم باشد بهتر است، اما چنانچه در شهر تهران هم باشد مشکل، دلهره و به وحشت افتی نخواهیم داشت.

مرفاوی درخصوص تعطیلی مسابقات لیگ، عنوان کرد: همین که امروز قادر بودیم بازی کنیم خوب بود. چنانچه بازی بعدی هم صورت گیرد ما استقبال می‌کنیم و معضلی نداریم، چون می‌خواهیم در شرایط رقابت باشیم. امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد خیر باشد. ما از همه نگاه آماده هستیم و امکان دارد دو هفته متوالی با استقلال در قم بازی کنیم.

وی نقل کرد: در بازی مقابل پدیده 5-6 بازیکن عمده خودمان را در اختیار نداشتیم و دچار مشکل شدیم. هرچقدر تیم ما کامل تر باشد شرایط برای ما بهتر خواهد بود. پرسپولیس هم مقابل قشقایی 3 بازیکن عمده خود را در اختیار نداشت و باخت. امیدوارم بازیکنانم پیوسته سلامت و تندرست باشند تا هر وقتی که احتیاج بود از آنها بهره گیریم.

*با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز*

گردآوری توسط: غنچه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نسيم باد صبا دوشم آگهی آورد ««« »»» که روز محنت و غم رو به کوتهی آوردمرفاوی: موقعیت های زیادی از دست دادیم/ فرقی نمی کند بازی مان با استقلال کجا باشد


TT / 90 --- TP / 25%گردآوری شده توسط : غنچه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-11-03
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : استقلال , موقعیت , مرفاوی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :