با چه مسیر هایی می شود فهمید که یک آقا حقیقتا آمادگی عروسی دارد؟

با چه راه هایی می توان فهمید که یک مرد واقعا آمادگی ازدواج دارد؟

 آمادگی مردان برای ازدواج

شما خیلی دوستش دارید و او هم. اما به چه صورت قادر هستید اطمینان داشته باشید که او که شما خیلی خیلی دوستش دارید، آمادگی قدم قرار دادن به مرحله بالاتر و تشکیل خانواده را دارد؟ امروزه علامت های بسیاری وجود دارند که به وسیله آنها می توان واقعاً فهمید یک مرد جداً برای ازدواج آمادگی دارد یا نه.

 

به دلیل داشته باشید که اگه فوت شدی همه این نشانه ها را هم داشته باشید، الزاماً به آن معنی نیست که شما همان پرنسس قصه ای داستانش باشید که به دنبالتان می گردد، بلکه به آن معناست که او آمادگی این را دارد که به شما نزدیک شود و شما را بیشتر بشناسد.

 

به هر حال تلاش های او برای ملاقات با شما صرفاً به این معناست که او از ملاقات یا گفتمان با شما و فقط شما شاد و هیجان زده می شود و تلاش می کند که بر آن بشود آیا شما همان نیمه گمشده اش هستید یا نه؟

 

 علامت هایی که شما به دنبالش می گردید اینها هستند:

 

شما زمان زیادی را با او صرف می کنید

 

درست شبیه زوج هایی که سعی می کنند اغلب اوقاتشان را با هم طی بکنند، شما هم طبیعتاً دوست دارید بیشتر بخش های زندگی تان را با هم طی بکنید.

 

تعادل و توازن از نکات اهمیتی می داری است که نباید از یاد برید، برای دزدیدن قلب دیگری الزاماً نباید تبدیل به کپی دیگری بشوید. اگه او و شما تمایل دارید بیشتر اوقاتتان را با هم به تفریح یا در حال مدد به دیگری طی بکنید، نشانه آن است که احساسات، آرزوها و یا اهداف مشابهی دارید.

 

 

او مؤدب و انعطاف پذیر است

 

خوب ترین زمانی که قادر هستید انعطاف پذیری او را نکته امتحان گذارید زمانی است که می خواهید در برنامه ریزی یا برنامه زمان بندی شده تان تغییراتی بدهید. همیشه وقتهایی وجود دارند که شما ضروری است آنها را جا به جا کنید یا در مکان دیگری مشغول کار دیگری باشید. زمانی شما این تحول را به او اطلاع می دهید، او نمایان خواهد کرد که نسبت به احتیاجات شما در برابر احتیاجات خودش چه عاطفی دارد. او به طرز ناخودآگاه نمایان خواهد کرد که حضور می دارد امیالش را فدای رضایت شما بکند یا نه و آیا انسان سخاوتمند و بخشنده ای هست یا نه. مطمئناً قابل اطمینان و اعتماد بودن یکی از اصلی ترین صفاتی است که شما برای همسرتان به دنبالش می گردید، این طور نیست؟

 

 

او تفریحات شخصی اش را فدای بودن با شما می کند ؟

 

اغلب این طور می گویند اما آیا او واقعاً از انجام تفریحی که دوست دارد می گذرد تا با شما باشد؟ قرار بدهید این طور اندیشیم که شما فقط یک شب در هفته مرخصی دارید و این اتفاقاً مصادف شده است با شبی که مسابقه تیم دوست داشتنی او از تلویزیون انتشار داده میشود و او ترجیح می دهد که آن شب را با شما بگذراند. هر وقت او کاری را که واقعاً دوست دارد ول کرد تا زمانش را با شما بگذراند، به این معنی است که به طرف شما در حال حرکت است. به دلیل داشته باشید که این کار معمولاً به طول نمی انجامد ولی در ابتدا نشانه خوبی است که او سعی دارد قلب شما را فتح کند.

 

 

 

او برای شناختن شما زمان صرف می کند

 

زمانی شروع به دوست داشتن دیگری می کنیم تمایل داریم که از آینده خودمان بیشتر به او ببخشیم، چرا که او هنوز یک غریبه ناشناس است و ما سعی داریم او را بیشتر بشناسیم. امروز اغلب همسران بدون اینکه یکدیگر را بشناسند با هم مزدوج میشوند و بعد زمانی وجود معضل را در کشف میکنند که تقریباً به نزدیکش رسیده اند و راهی نمانده است.

 

ایجاد زود هنگام روابط صمیمانه و نزدیک قادر هست موجب نقصان یا کاهش آرزوها و خواسته های آینده مرد برای شناختن یا بهتر شناختن خانم نکته علاقه اش بشود. نشنیده اید که می گویند آدم به چیزی که دستش به آن نمی رسد حریص تر می شود؟

 

صرف زمان برای ایجاد شناخت بهتر و بیشتر شالوده و پایه آپارتمان روابط سالم و کامیاب در درازمدت است.

__________________

تهیه و تدوین : شكيبا ن.

ویژه آقایان در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به غلامی تو مشهور جهان شد حافظ
««« »»»
حلقه بندگی زلف تو در گوشش باد

با چه مسیر هایی می شود فهمید که یک آقا حقیقتا آمادگی عروسی دارد؟

TT / 94 — TP / 14%

نظر دهید