مشارکت 24.5 درصدی مردم خواف در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مشارکت 24.5 درصدی مردم خواف در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

فرماندار شهرستان خواف از مشارکت 24.5 درصد از مردمان خواف در سرشماری آنلاین نفوس و مسکن گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از خواف، محمدرضا پهلوان نژاد عصر امروز در آغازین مرحله حضور سرشماری نفوس و مسکن مرحله تشکر از اعضای ستاد سرشماری بیان داشت: آمار نقش اساسی در برنامه ریزی کشور دارد و برنامه ریزی شهرستان اکنون در گروی همین سرشماری است که شما ماموران به انجام خواهید رساند و هر گونه قصور در امر سرشماری تضییع حقوق شهروندان را در پی خواهد داشت چراکه اعتبارات تخصیصی بر اساس آمار است.

وی از خانوارهایی که تاکنون به صورت آنلاین ثبت نام نکرده اند درخواست در آخرین روز از فرصت باقیمانده نسبت به سرشماری خانوار خود اقدام کنند.

فرماندار خواف خاطرنشان کرد: تاکنون 24.5 درصد از مردمان شهرستان در سرشماری آنلاین شهرستان خواف شرکت کرده اند.

پهلوان نژاد با بیان این که ثبت نام آنلاین در شهرستان از حالت عالی ای برخوردار است، نقل کرد:100 درصد از ساکنان روستاهای دشت، نقاب، کنجه و 90 درصد از ساکنان روستاهای بیدپارسی، خرگرد، مهرآباد و تیزاب از توابع بخش مرکزی به صورت آنلاین ثبت نام کردند که جا دارد از همه مردمان خواف تشکر مخصوص کنم، چراکه رشد و شعور و فرهنگ خودشان را به اکران قرار داده اند.

وی با ارائه گزارشی از روند برگزاری کلاس های ماموران سرشماری، بیان داشت: در شهرستان خواف از مجموع 283 نفر نام نویسی ای برای شرکت در امر سرشماری 32 نفر جذب و 2 نفر به عنوان ذخیره برگزیده شدند.

فرماندار شهرستان خواف ادامه داد: کارشناسان مسوول فنی هم 6 نفر هستند که این افراد در استان تعلیم نگاه کردند.

پهلوان نژاد تصریح کرد: سعی تصمیم گرفته است که انتخاب حوزه سرشماری ماموران سرشماری بر اساس آشنایی با مناطق باشد.

وی خطاب به ماموران سرشماری بیان داشت: سرنوشت برنامه ریزی شهرستان اکنون در دست شما ماموران است پس با تلاش و سعی و دقت، کاری کنید که خانواری از قلم نیفتد و اطلاعات را صحیح و کامل جمع آوری کرده و کد آماری خانوارهایی که به صورت آنلاین ثبت نام کرده اند را حتماً تحویل بگیرید و به تصویب رسانید.

*براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: بهار ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کسی که حسن و خط دوست در نظر دارد ««« »»» محقق است که او حاصل بصر داردمشارکت 24.5 درصدی مردم خواف در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن


TT / 58 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : بهار ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سرشماری
برچسب ها : اینترنتی , مُسکن , خواف , نفوس

مطالب مرتبط