مشاوره با موضوع فرزندپروری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردل اجرا شد

مشاوره با موضوع فرزندپروری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردل اجرا شد

خبرگزاری فارس: مشاوره با موضوع فرزندپروری در مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردل اجرا شد

مسؤول مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر اردل با اشاره به اهمیت پرورش صحیح فرزندان نقل کرد: مشاوره با موضوع فرزندپروری در اردل اجرا شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرکرد، مینا عیدی عصر امروز در نشست مشاوره خانواده بیان کرد: مشاوره خانواده با حضور والدین اعضای مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر اردل صورت گرفت.

مسؤول مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر اردل با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص نحوه فرزندپروری صحیح عنوان کرد: این مشاوره با موضوع فرزندپروری برای والدین کودکان و نوجوانان برگزار و با استقبال بسیار مطلوب والدین روبه رو شد.

وی تصریح کرد: در این نشست مشاوره که با همکاری بهزیستی، شبکه بهداشت و کمیته امداد امام خمینی به انجام رسانده شده است، نحوه برخورد مادران با کودکان مطالعه شد و نکات تعلیمی ضروری مطرح شد.

عیدی به اجرای برنامه های گوناگون در این مرکز اشاره و عنوان کرد: داستان گویی با موضوعات گذشت و فداکاری در زندگی کودکان امروز و با عنوان “سقای تشنه لب”، همچنین داستان گویی با موضوع دوستی با طبیعت با عنوان “باران نشاط” در راستای افزایش آگاهی و دانش کودکان و نوجوانان این مرکز اجرا شد.

مسؤول مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر اردل نقل کرد: ارائه اطلاعات در رابطه با تغذیه سالم از سوی کارشناسان بهداشت با موضوع تندرست و امنیت در زندگی کودکان امروز، برگزاری زیارت عاشورا و مخصوص برنامه عزاداری به عالیت ایام محرم و سوگواری اباعبدالله(ع)، توزیع سی دی های تعلیمی با نام همیار طبیعت، توزیع بسته های تندرست و برپایی ایستگاه نقاشی با موضوع عاشورا از برنامه های این مرکز همزمان با هفته ملی خردسال و ایام محرم در سال جاری بوده است.

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: شكيبا ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه شيرين دهنان پادشهانند ولی
««« »»»
او سليمان زمان است که خاتم با اوست

مشاوره با موضوع فرزندپروری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردل اجرا شد

TT / 43 — TP / 15%

نظر دهید