مشکلات واحدهای تولیدی باید از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد/ نیاز 50 میلیارد تومانی بیمارستان ابهر برای تکمیل شدن

مشکلات واحدهای تولیدی باید از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد/ نیاز 50 میلیارد تومانی بیمارستان ابهر برای تکمیل شدن

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم بازدید از واحدهای تولیدی گفت: این بازدیدها به بررسی و پیگیری معضلات مدد می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان محمد عزیزی امشب در مهمانی تودیع و معارفه فرماندار سابق و تازه شهرستان ابهر، بیان کرد: 11 سال گذشته در جا فعلی تودیع شده و دو سال پس از آن نیز از سمت فرماندار ابهر معارفه و شهردار زنجان شدم.

وی با بیان این که با عنایت خداوند و نظر مردم پس از سال ها، توفیق خدمت به مردم شهرستان ابهر با نمایندگی مردم مجددا مهیا شده است، افزود: مردم شهرستان های ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه مردم بزرگوار، نیک فکر کن و باصفایی هستند.

نماینده مردم ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که مردم شهرستان ابهر در مقابل خدمت مسؤولان خود قدردان هستند، ابراز کرد: امید است تا فرماندار تازه شهرستان نیز در این سمت کامیاب بوده و موجبات رضایت مردم ابهر را فراهم کند.

عزیزی با بیان این که زمان در عرصه خدمت اهمیت چندانی ندارد، گفت: در این رابطه یادگاری و خدمت به جا مانده از مسؤولان اهمیتی می دارد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به این که پروژه های راه اندازی شده حال حاضر در شهرستان ابهر محصول زمان گذشته بوده است، افزود: هماهنگی نگاه کن فرماندار و نماینده مجلس در همان لحظه و پیگیری همه جانبه کارها باعث به نتیجه رسیدن پروژه ها شد.

نماینده مردم ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: پشتیبانی امام جمعه نیز همچون یک مدیر اجرایی در این راستا بسیار مثمر ثمر بوده است.

عزیزی در مورد سابقه کار فرماندار تازه شهرستان ابهر، بیان کرد: علی حیدری سابقه کار در وزارت کشور را داشته و در شهرستان هایی هم فرماندار بوده است.

وی با بیان این که امید است فرماندار تازه اقدامات خوب و ماندگاری در ابهر به انجام رساند، گفت: در شهرستان ابهر بضاعت و ظرفیت های بسیار خوبی وجود دارد که باید از آن به خوب ترین نحو ممکن بهره گرفت.

نماینده مردم ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی همچنین بیان کرد: در کمیسیون صنایع با وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد صنایع شهرستان ابهر گفتمانهای خوبی صورت گرفته است.

عزیزی با اشاره به تکمیل بیمارستان شهرستان ابهر، بیان کرد: برای تکمیل تجهیزات این بیمارستان در حدود 50 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با مسافرت وزیر بهداشت امید است این مهم محقق شود.

وی حالت صنایع و شرکت های صنعتی و تولیدی را نامطلوب عنوان کرد و افزود: باید از این واحدهای تولیدی بازدید شده و مشکل آنها از نزدیک پیگیری و مطالعه بشود.

نماینده مردم ابهر، شهر خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشور 9 سال در تحریم بوده که هم اکنون افق های تازه جلو روی کشور گشوده شده است.

عزیزی با تأکید بر این که از هر فرصتی باید برای پیشرفت بهره گرفته شود، ادامه داد: استان زنجان استاندار خوبی دارد و باید از این مهم و مدد سیستم های دولتی و مسؤولان در راستای حل معضلات خوب ترین استفاده انجام شود.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: شاهرخ ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صفای خلوت خاطر از آن شمع چگل جويم ««« »»» فروغ چشم و نور دل از آن ماه ختن دارممشکلات واحدهای تولیدی باید از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد/ نیاز 50 میلیارد تومانی بیمارستان ابهر برای تکمیل شدن


TT / 97 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : شاهرخ ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : تکمیل
برچسب ها : تولیدی , ابهر

مطالب مرتبط