مشکلات ۲۸۵ واحد تولیدی استان قزوین در کارگروه رفع موانع تولید برطرف شد

مشکلات ۲۸۵ واحد تولیدی استان قزوین در کارگروه رفع موانع تولید برطرف شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:براساس آمارهای به‌دست آمده از ابتدای سال جاری تاکنون با ۳۸۴ مصوبه این کارگروه به مشکلات مربوط به ۲۸۵ واحد تولیدی برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، علی پرزحمت امشب در یازدهمین جلسه ستاد کارگروه رفع موانع تولید که در سالن جلسات باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: براساس آمارهای به دست آمده از ابتدای سال جاری تاکنون با 384 مصوبه این کارگروه به مشکلات مربوط به 285 واحد تولیدی برطرف شده است.

وی بیان کرد: در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی از ابتدای امسال تاکنون 71 جلسه با حضور بانک ها، 10 جلسه با تامین اجتماعی، 10 جلسه با امورمالیاتی و 24 نشست نیز با حضور سایر دستگاه های اجرایی مربوط برگزار شده و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین افزود: از مجموع مصوبات کارگروه رفع موانع تولید تعداد 284 مصوبه اجرایی شده و 60 مورد نیز در دست اجرا و 9 مورد نیز به عدم عدم پیگیری متقاضی انجام نشده است.

پرزحمت با اشاره به تعداد واحدهای ثبت نام کرده در سامانه بهین یاب خاطرنشان کرد: تاکنون 2131 واحد صنعتی و کشاورزی در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند که از این تعداد 1178 واحد صنعتی و 953 واحد کشاورزی هستند.

وی افزود: از تعداد 1178 واحد صنعتی ثبت نام کرده 189 مورد طرح تولیدی و 989 فقره پروانه بهره برداری بوده که تاکنون 131 مورد از واحدهای ثبت نام کرده تسهیلات دریافت کرده اند که نقش به سزایی در رونق اقتصادی و توسعه تولیدات داخلی دارد و باید در اولویت برنامه ها قرار بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه 107 واحدهای کشاورزی استان قزوین تاکنون تسهیلات بهین یاب دریافت کرده اند، ادامه داد: براساس ارزیابی ها 96 درصد مصوبات ستاد تسهیل و کارگروه رفع موانع تولید در استان قزوین اجرایی شده است.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد

گردآورنده: منيژه ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من دوستدار روی خوش و موی دلکشم ««« »»» مدهوش چشم مست و می صاف بی‌غشممشکلات ۲۸۵ واحد تولیدی استان قزوین در کارگروه رفع موانع تولید برطرف شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : منيژه ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : برطرف , موانع , تولیدی

مطالب مرتبط