مشکلی دیگر برای اپل آیفون 7 جت بلک (2 عکس)

مشکلی دیگر برای آیفون 7 جت بلک

اپل امسال نقشی نو درانداخت و رنگ گیرا جت بلک را نیز به موبایل هایش افزود. البته بعد از مدتی کوتاه معلوم شد افرادی که آیفون 7 سیاه براق تهیه میکنند، بعد از چندین روز از انتخاب خود پشیمان می شوند.
وب سایت دیجیاتو - حمید مقدسی: اپل امسال نقشی نو درانداخت و رنگ گیرا جت بلک را نیز به موبایل هایش افزود. البته بعد از مدتی کوتاه معلوم شد افرادی که آیفون 7 سیاه براق تهیه میکنند، بعد از چندین روز از انتخاب خود پشیمان می گردند، زیرا بدنه این سیستم بسیار مستعد خط و خش و اثر انگشت بوده و بعد از مدتی ظاهر گیرا خود را از دست می دهد.
عکس شماره 1 ⇩


برای غلبه بر این مشکل، شرکت های تولیدکننده وسایل جانبی دست به کار شده و محافظ هایی کاملاً شفاف را تولید کردند که با نصب آنها روی بدنه آیفون 7 هم قادر هستید رنگ سیاه براق را به رخ اطرافیان بکشید و هم از زیان نگاه کردن آن جلو گیری کنید.

اما به تازگی مشکل دیگری رخ نموده. برخی کاربران که اقدام به نصب برچسب محافظ جلا داده اند، بعد از کندن آن متوجه شدند متنهای پشت سیستم، یعنی واژه iPhone و … Designed by Apple به همراه نشان رگولاتوری به طور کامل و واضح روی لایه محافظ نقش بسته.

یکی از کاربران اجلاس مکالمه ی MacRumors در این ارتباط نقل میکنید محافظ استاندارد را تنها به مدت 1 دقیقه روی آیفون 7 جت بلک نصب کرده و با برداشتن آن، با عکس و تصویر زیر مواجه شده:

عکس شماره 2 ⇩
عکس معضلی دیگر برای آیفون 7 جت بلک

البته نوشته به طور کامل از روی موبایل کنده نمی شود، اما به مرور کمرنگ تر خواهد شد. این حالت برای تلفن همراهی با قیمت گزاف و ساخت شرکتی که همواره تأکید بر کیفیت برتر محصولاتش دارد، کمی ناامید کننده است. پیش تر چنین شرایطی را فقط در دیوایس های بی کیفیت چینی میدیدیم.

گفتنی است طبق توضیحات اهالی کوپرتینو، دستیابی به ظاهر براق Jet Black به واسطه فرایند 9 مرحله ای آندایزینگ و صیقل دادن میسر گشته، اما حال باید به این پرسش پاسخ دهند که چرا در نگاه کن 9 مرحله فوق هیچ تدبیری برای افزایش ماندگاری متنهای پشت سیستم فکر نکرده اند.

__________________

گردآوری از : ژيان ا.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر رخ ساقی پری پيکر ««« »»» همچو حافظ بنوش باده نابمشکلی دیگر برای اپل آیفون 7 جت بلک (2 عکس)


TT / 69 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : ژيان ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آیفون
برچسب ها :

مطالب مرتبط