مشکل کمبود اعتبار و نیروی متخصص بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برطرف شود

مشکل کمبود اعتبار و نیروی متخصص بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برطرف شود

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به روند رو به رشد آسیب‌های اجتماعی در این استان، گفت: مشکل کمبود اعتبار و نیروی متخصص بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برطرف شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از معاونان این سازمان ظهر امروز با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه سازمان بهزیستی گسترده است و خدمات متعددی در زمینه های مختلف به جامعه هدف خود ارائه می دهد، اظهار داشت: برای خدمت رسانی بهتر به جامعه معلولان استان باید مشکلات اعتباری، تجهیزاتی و کمبود نیرو در بهزیستی استان حل شود.

وی با اشاره به کمبود نیروی متخصص در بهزیستی استان عنوان کرد: می طلبد سازمان مرکزی برای رفع این مشکل چاره ای اندیشی کند.

ملک حسینی با تاکید بر اینکه نگاه حمایت از معلولان و کاهش معلولیت سرانه ای نباشد، افزود: زیرا این نوع نگاه موفقیت آمیز نیست و باید نگاه ویژه ای برای کاهش آسیب های به این استان شود.

وی با بیان اینکه نرخ معلولیت در استان کهگیلویه وبویراحمد بالا است، تصریح کرد: نیازمند نگاه ویژه است تاعقب ماندگی گذشته استان در زمینه حمایت از معلولان و کاهش نرخ معلولیت جبران شود.

ملک حسینی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی استان به ویژه در زمینه طلاق و اعتیاد نسبت به یک دهه قبل شتاب گرفته است، اظهار داشت: شتاب گسترش آسیب های اجتماعی خطری برای آینده استان است و باید کنترل ومهار شود و نیازمند حمایت ویژه مسئولان است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مشکلات خرد و کوچک باعث شده مدیران استان فرصت پرداختن به امور کلان و مهم را نداشته باشند، عنوان کرد: انتظار می رود تمامی مسئولان در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی اقدام کنند چرا که مهار این آسیب ها تنها وظیفه بهزیستی نیست.

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور در استان برکاتی داشته است، اظهار داشت: از جمله کلنگ زنی شیرخوارگاه بنسجان از نتایج سفر رئیس سازمان به یاسوج است.

سید علیرضا موسوی امجد با اشاره به مشکلات بهزیستی استان، عنوان کرد: مشکلات اعتباری و کمبود نیروی متخصص در حال حاضر مهم ترین چالش پیش روی بهزیستی این استان است.

****براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: گلنار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صوف برکش ز سر و باده صافی درکش ««« »»» سيم درباز و به زر سيمبری در بر گيرمشکل کمبود اعتبار و نیروی متخصص بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برطرف شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : برطرف
برچسب ها : کهگیلویه , نیروی , اعتبار , متخصص , وبویراحمد

مطالب مرتبط