مصاحبه با خسرو حیدری


وی در مورد غیبت جباری اظهار داشت: مجتبی بازیکن بزرگی است اما اکنون او با ما نیست. بازیکنان ما خسته نبودند ولی بیک‌زاده و ساموئل تمرین زیادی با هم نداشتند و از نظر بدنی عقب‌تر از سایر بازیکنان بودند. ما اگر می‌خواهیم صعود کنیم باید بهتر بازی کنیم و در تایلند بازی خوبی ارائه بدهیم.

هافبک تیم استقلال در مورد گلی که زد، گفت: شاید هر صد سال یک بار بشود اینگونه گل زد، من می‌خواستم سانتر کنم که توپ گل شد البته خیلی دوست داشتم که در این بازی گلزنی کنم.

وی در مورد اینکه استقلال تیم ملی ایران است و باید قهرمان آسیا شود، گفت: ما بازیکنان خوبی داریم، شاید از نظر بدنی به آمادگی صد در صد نرسیده‌ایم، مقابل بوریرام هم چند بازیکن مثل آندرانیک را نداشتیم، او می‌توانست به ما خیلی کمک کند، در بازی برگشت  تیموریان می‌رسد.حیدری تصریح کرد: شرقی‌ها خوب پاسکاری می‌ کنند اما ما نباید در بازی برگشت اسیر پاسکاری آنها شویم.

خسرو حیدری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل بوریرام در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر که بردیم و یک گل زدیم، البته این برد گارانتی خوبی نیست، با توجه به شرایط آب و هوایی بازی سختی در تایلند داریم. همه فکر می‌کردند این تیم ضعیف است اما آنها در بیشتر دقایق بازی بهتر از ما بودند و این می‌توان درسی برای ما شود.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد-

نگارش از: آذين ق.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاد راه حرم وصل نداريم مگر ««« »»» به گدايی ز در ميکده زادی طلبيمگردآوری شده توسط : آذين ق.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : خسرو
برچسب ها : حیدری
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :