مصاحبه با لادن طباطبایی و رابعه اسکویی

در این میز گرد رابعه اسکویی در رابطه با اضافه وزن خود صحبت کرد و گفت:در خانواده ما همه لاغر هستند به جز من.در دوران کدکی در سنین 9-10 سالگی یادم هستش که مادر و پدرم من را وادار به رژیم گرفتن می کردند و این مساله یک حالت روحی در من ایجاد می کرد.رژیم های متعددی می گرفتم ولی هیچ اثری نداشت و دست از رژیم برداشتم.

لادن طباطبایی و رابعه اسکویی دو بازیگر موفق سینما و تلویزیون که اهمیت بسیار زیاد به سلامتی خود می دهند و به تازگی یک میز گرد پزشکی ترتیب داده اند.

دکتر مظهری در رابطه با صحبت های رابعه اسکویی چنین پاسخ داد:تغذیه مادر در دوران بارداری و قبل از بارداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.وزن متعادل نوادان هنگام تولد بین 3/25 تا3/5 کیلو گرم است و اگر نورزاد بیشتر از 4 کیلو وزن داشته باشد در دوران جوانی در معرض خطر ابتلا به چاقی قرار دارد.
لادن طباطبایی نیز در ادامه میز گرد در رابطه با رژیمی که پس از به دنیا آوردن فرزندش داشت صحبت کرد و از تاثیرات بدی که رژیم برای او ایجاد کرده بود صحبت کرد و گفت:من بدون مشاوره با پزشک تصمیم گرفتم که یک برنامه رژیم برای خودم تنظیم کنم.در این برنامه الا نان نمی خوردم و پس از مدتی وزنم ایده آل شد و یک روز تصمیم گرفتم کمی نان بخورم که پس از خوردن نان معده درد شدیدی گرفتم که دو روز در بیمارستان بستری بودم.

دکتر مظهری نیز در پاسخ به لادن طباطبایی گفت:اشتباهات خیلی از مردم همین است که بدون مشاوره با پزشک تغذیه دست به رژیم های مختلف می زنند که عوارض خیلی بدی هم برای بدن دارد.توصیه می کنم قبل از انجام چنین موضوعاتی با پزشک متخصص مشاوره داشته باشد.

- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد -

گردآوری توسط : آرتين ص.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر بر من نبخشايی پشيمانی خوری آخر ««« »»» به خاطر دار اين معنی که در خدمت کجا گفتيمگردآوری شده توسط : آرتين ص.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : رابعه
برچسب ها : اسکویی
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :