یک روز مصاحبه مجانی؛ هدیه 10 سالگی ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، روز پنجشنبه 29 ماه مهر همزمان با دهمین سالروز افتتاح شبکه ایرانسل، مشترکان دائمی این اپراتور قادر هستند از هدیه یک روز گفتگو رایگان درون شبکه بهره گیرند.

این تخفیف از ساعت 0:00 بامداد تا ساعت 23:59 پنجشنبه قابل استفاده خواهد بود. تعرفه سیم کارت های دائمی ایرانسل (آی سیم) و سیم کارت های دائمی که به شبکه ایرانسل ترابرد کرده اند، برای گفتگو با تمام خطوط حتی تلفن ثابت و تلفن های همراه غیر ایرانسلی، فقط 499 ریال در دقیقه است.

بر اساس این گزارش، شرکت خدمات رابطه ای ایرانسل در تاریخ ۶ آذر ۱۳۸۴ کامیاب به دریافت پروانه شبکه خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد و قادر بود در مدت وقت لغزش بعد از دریافت مجوز مذکور، مراحل افتتاح و توسعه شبکه را برگزار کرده و در ۶ ماه شهریور ۱۳۸۵ (9 ماه بعد از دریافت مجوز) بهره برداری امتحانی از شبکه را آغاز کند. شبکه ایرانسل در ۲۹ مهر ۱۳۸۵ به صورت مجلسی در شهرهای تهران، مشهد و تبریز افتتاح شد و قادر بود با ارائه خدمات با سرعت، جدید و با کیفیت در سر تا سر کشورمان، امکان استفاده از تلفن همراه را برای همه اقشار مردمان فراهم کند. به این ترتیب، ایرانیان صف های طویل و انتظار طولانی برای دریافت سیم کارت را برای همیشه به فراموشی سپردند.

طی ده سال گذشته، ایرانسل در عرضه محصولات و خدمات روز جهان به مشترکان ایرانی پیشرو بوده و بسیاری از محصولات و خدمات مبتنی بر تکنولوژیهای تلفن همراه را برای اولین بار در کشورمان عرضه کرده است که از جمله اصلی ترین آنها می توان به ارائه نخستین سرویس آهنگ پیشواز، نخستین پورتال عرضه محتوا با عنوان «ویترین ایرانسل»، نخستین سرویس اینترنت همراه بر پایه فناوری نسل دو تلفن همراه (2G) و نخستین سرویس اینترنت باند پهن همراه در شبکه نسل چهارم (4G/LTE)، نخستین سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم از طریق وایمکس، نخستین سرویس اینترنت همراه LTE-Advanced یا فورجی پلاس با استفاده از فناوری تجمیع فرکانس، آزمایش سرعت 1.2 گیگابیت بر ثانیه در راستای دستیابی به نسل پنجم اینترنت همراه (5G)، ارائه نخستین راهکارهای سازمانی سیستم به سیستم و اینترنت اشیا، نخستین راهکار جامع توجه کرد موبایلی بر پایه فناوری NFC و آزمایش نخستین خدمات تماس بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE)، تماس بر بستر وای فای (VoWiFi) و نخستین آزمایش نسخه ششم پروتکل اینترنت (IPv6) بر بستر موبایل اشاره کرد. ایرانسل در تلاش است تا با ارائه تازه ترین خدمات و محصولات نوین و جسورانه بر پایه تکنولوژیهای نوین تلفن همراه، تجربه زندگی دیجیتال را برای مشترکان خود به ارمغان آورد.

ایرانسل با ارائه شبکه گسترده اینترنت همراه، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتا در کشورمان و راهبر بازار تلفن همراه، در حال حاضر شبکه نسل سوم تلفن همراه را (3G) در 1270 شهر، دهستان و جاده و شبکه نسل چهارم (4G/LTE) را در 305 شهر، دهستان و جاده در دسترس مشترکان خود گذاشته است.

ایرانسل همچنین هم اکنون تنها اپراتور پیشنهاد کننده شبکه گسترده و سراسری اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) در کشورمان است. همچنین ایرانسل با در بر داشتن گسترده ترین شبکه رومینگ گفتگو و دیتا در کشورمان، این امکان را برای مشترکان خود فراهم آورده که به استفاده از خدمات تلفن همراه در مسافرت های خارجی خود حتی در هواپیما هم ادامه دهند.

علاوه بر این، ایرانسل با افتتاح نخستین مرکز ارتباط با مشتریان شبانه روزی یک اپراتور تلفن همراه در کشورمان، نخستین سامانه مهار حساب آنلاین مشترکان تلفن همراه (e-care)، نخستین نرم افزار کاربردی مهار یکپارچه حساب کاربری (ایرانسل من) و نخستین سامانه های آنلاین پشتیبانی مشترکان در وب سایت و شبکه های اجتماعی و در بر داشتن شبکه گسترده مراکز خدمات و نمایندگی های جایز در سر تا سر کشورمان، رویکرد مشتری مدارانه خود را به عنوان یک سبک نوین و پیشرو در ارائه خدمات مشترکان در کشورمان تثبیت کند.-------------------------------------

نگارنده : سوسن چ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در نيل غم فتاد سپهرش به طنز گفت ««« »»» ان قد ندمت و ما ينفع الندمیک روز مصاحبه مجانی؛ هدیه 10 سالگی ایرانسل


TT / 78 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : سوسن چ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مکالمه
برچسب ها : ایرانسل , هدیه

مطالب مرتبط