مصاحیه با علی امیری


درخواست ITC این بازیکن را داده‌ایم و او فردا(چهارشنبه) قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند. حضور او در دیدار با سپاهان به نظر کادرفنی برمی‌گردد

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره زمان آمدن لاوره به ایران عنوان کرد: مقدمات حضور این بازیکن در ایران انجام شده و مدیربرنامه‌های لاوره بلیت هواپیما را برای او تهیه کرده است. اگر مشکلی پیش نیاید او تا قبل از بازی با فجر سپاسی شیراز در هفته سوم به ایران می‌آید.امیری در پاسخ به این سوال که تیموریان چه زمانی قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند، گفت:

وی افزود: نمی‌خواهیم ریسک کنیم تا برایمان دردسر درست شود، به همین دلیل منتظر استعلام از این 2 نهاد هستیم. ما برای آندرانیک تیموریان و گوران لاوره درخواست‌ ITC دادیم ولی برای کرار جاسم این کار را نکردیم.

علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای تعیین وضعیت کرار جاسم باید از فدراسیون فوتبال عراق و فیفا استعلام بگیریم و مکاتبات خود را در این زمینه انجام داده‌ایم. از فدراسیون عراق باید تاریخ قرارداد این بازیکن با تیم النجف را پیگیری کنیم و از فیفا نیز برای آزاد بودن این بازیکن استعلام بگیریم.فیفا تعیین می‌کند کرار آزاد است یا نه.

-لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد-

تهیه کننده: آرمان ث.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که بلبل مطبوع خاطر حافظ ««« »»» به بوی گلبن وصل تو می‌سرايد بازگردآوری شده توسط : آرمان ث.
تاریخ گردآوری : 2015-12-04
در دسته بندی : مصاحیه
برچسب ها : امیری
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :