مصرف حامل های انرژی و کاغذ در ادارات کهگیلویه کنترل می شود

مصرف حامل های انرژی و کاغذ در ادارات کهگیلویه کنترل می شود

رئیس محافظت محیط زندگی کرد کهگیلویه گفت: نقش مدیریت سبز با هدف مهار مصرف حامل‌های انرژی و کاغذ در سطح ادارات شهرستان اجرا می‌شود.

روح الله عزیزی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در کهگیلویه بیان داشت: به منظور بررسی کیفیت فیزیکی میکروبی آب های زیر زمینی با همکاری اداره منابع آب شهرستان دشت های آبی در دهدشت آنالیز میکروبی می شوند.

عزیزی با بیان این که آب های دشت ها جهت سالم سازی آب نکته استفاده در محصولات کشاورزی انجام می شود،افزود: سه دشت آبی در سرپری،دهدشت و تخت دراز برای اجرای این نقش برگزیده شدند.

رئیس محافظت محیط زندگی کرد کهگیلویه اجرای نقش مدیریت سبز را از دیگر برنامه های محافظت محیط زندگی کرد آگاهی داشت و گفت: این نقش قرار است در سیستم های اجرایی و شرکت های خدمات منتقل کن شهرستان اجرایی شود.

وی هدف از اجرای نقش مذکور را کاهش مصرف حامل های انرژی و صرفه جویی در مصرف کاغذ در راستای فرمایش و منویات آیت الله سید علی خامنه ای و سیاست های کلان دولت در تحقق شعار سال عنوان کرد.

عزیزی در ادامه بیان کرد: شاخص های مدیریت سبز شامل بهینه سازی مصرف است و کارشناسان اداره محیط زندگی کرد به طور مستمر از سیستم های اجرایی بازدید و بر اساس شاخص های تدوین شده مصارف حامل های انرژی،کاغذ و پسماند را چک میکنند.

رئیس محافظت محیط زندگی کرد کهگیلویه افزود: مهار و پایش واحدهای تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی به منظور نظارت بر نحوه مدیریت مراکز خدماتی نیز اجرا خواهد شد.

عزیزی تصریح کرد: کاهش آلاینده ها و پایش زندگی کرد محیطی در مراکزی از قبیل سیستم تصفیه فاضلاب،مراکز معاینه فنی ماشین،واحدهای تولیدی شن و ماسه و...به طور جدی دنبال می شود.

به نقل کرده عزیزی در صورتی که واحدهای هدف این نقش نسبت به رفع ناپاکی اقدام نکنند بر اساس قانون مالیات بر ارزش اضافه کرده،مشمول توجه کرد پیامد آلایندگی می شوند و واحد آلاینده به سازمان اقتصادی شناسانده میشود.

--لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد--

گردآورنده : شهداد ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر نه در خم چوگان او رود سر من ««« »»» ز سر نگويم و سر خود چه کار بازآيدمصرف حامل های انرژی و کاغذ در ادارات کهگیلویه کنترل می شود


TT / 60 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : شهداد ه.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کهگیلویه
برچسب ها : کاغذ , ادارات

مطالب مرتبط