معاون وزیر علوم: مجوز ۲۳۰۰ رشته محل دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تایید شد

معاون وزیر علوم: مجوز ۲۳۰۰ رشته محل دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تایید شد

معاون تعلیمی وزارت علوم نقل کرد: مجوز ۲۳۰۰ کد رشته دانشگاه آزاد از طرف وزارت علوم تایید شد.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا از تسنیم، مجتبی شریعتی نیاسر معاون تعلیمی وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی در رابطه با حذف رشته محل های دانشگاه آزاد نقل کرد: با رعایت 3 شرط قرار شد بعضی کد رشته های کنار زده شده تایید شوند که البته امیدواریم این نکات به تصویب شورای گسترش اموزش عالی هم برسد.

وی به شرط های تعیین شده در این نشست اشاره داشت و نقل کرد: کد رشته محل های مقطع لیسانس ارشدی که قبل از این دانش آموخته داشته می باشد، استمرار پیدا خواهد کرد، صدور مجوز تایید کد رشته مکانهایی که مجوز تحصیل در مقطع دکتری دارند و همچنین به کد رشته مکانهایی که دست کم سه استادیار داشته باشند مدد خواهد شد تا فعالیت خود را ادامه دهند.

معاون تعلیمی وزارت علوم، تحقیقات و تکنولوژی با تاکید بر این که با دانشگاه آزاد توافقاتی به دست آمد و این توافق برای سال تحصیلی 96-97 می باشد، پس امیدواریم در این سال بتوانیم با دانشگاه آزاد به جمع بندی های موردعلاقه تری برای ادامه راه برسیم، افزود: بنا بر توافقات اولیه ای که در این نشست به دست آمد، مییاندیشم در یکی دو روز آینده بتوانیم جمع بندی نهایی را مخابره کنیم.

معاون تعلیمی وزیر علوم با تاکید بر این که در این نشست فعلا مجوز حدود 2300 کد رشته از طرف وزارت علوم تایید شد، افزود: امیدواریم در آینده با دانشگاه آزاد به جمع بندی های موردعلاقه تری هم برسیم.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: خداداد ل.

دانشگاه در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک ««« »»» از آن گناه که نفعی رسد به غير چه باکمعاون وزیر علوم: مجوز ۲۳۰۰ رشته محل دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تایید شد


TT / 90 --- TP / 36%گردآوری شده توسط : خداداد ل.
تاریخ گردآوری : 2017-07-04
در دسته بندی : مجوز
برچسب ها : وزارت , علوم , معاون , دانشگاه آزاد
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :