معرفی بهترین عطر اول و آخر سال (3 عکس)

معرفی بهترین عطر اول و آخر سال

این روزها که هنوز هوای سرد را سپری می​کنیم، لباس‌های گرم‌تر و کلفت‌تر، قفسه‌های کمد لباس‌مان را از آن خود کرده است، بهتر است سراغ عطر و ادکلن‌هایی برویم که رایحه‌ای ماندگار و قوی‌تری دارند تا باوجود پوشیدن لباس‌های ضخیم‌تر بتوانیم با پخش رایحه‌های دلنشین خاطرات زیبای روزهای سرد را در ذهن دلنشین‌تر کنیم.

کلاسیک و مردانه
Amber & Lavender jo Malone for men

رایحه‌ای ظریف و بر گرفته از بوی شکوفه مرکبات و دانه‌های قهوه که بویی گرم و دلنشین را با تلفیقی از بوی عنبر و دارچین و پالپ لیمو و چوب صندل به مشام می‌رساند؛ رایحه‌ای کلاسیک و مردانه که شاید در رده عطرهای جدید نباشد اما همچنان با قدمت چند ساله‌اش جزو بهترین‌هاست که پیشنهاد می‌شود با پوششی رسمی و سنگین استفاده شود.

عکس شماره 1 ⇩


شیرین و ماندگار

Lolita Lempicka for women

رایحه ای به شیرینی شیرین بیان! تلفیقی از بوی شیرین شیرین بیان و تلخ بادام را در کنار بوی ملایم وانیل و خاص پیچک امتحان کنید. تلخی بادام برای بالا بردن و تقویت ذهن مناسب است و بوی دلنشین وانیل برای به آرامش رسیدن ذهن تاثیر چشم‌گیری در این رایحه ایجاد می‌کند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس معرفی بهترین عطر اول و آخر سال
به روز باشید
Loverdose Tattoo Diesel for women

دیزل برای خانم‌هایی که به پوشش و به‌روز بودن اهمیت می‌دهند، هدیه خوشبویی را در سال 2013 روانه ویترین عطرفروشی‌ها کرد تا با رایحه شیرین و ماندگارش موردپسند خانم‌های مشکل‌پسند قرار بگیرد. بوی دلنشین وانیل در کناررایحه گل رز و یاس، شکوفه پرتقال و نارنج رایحه این عطر را در رده عطرهای پرفروش 2013 قرار داده است.

شرقی و دلنشین
Manifesto Yves Saint Laurent for women

اگر می‌خواهید به همه شرقی بودن‌تان را نشان دهید، بدون شک سراغ رایحه مانیفستو بروید! رایحه ای با بوی چوب سدر و صندل در کنار شکوفه یاسمن و زنبق، مویز و وانیل. این ادکلن در سه سایز 30، 50 و 90 میل تولید شده است. رایحه این عطر برای یک مهمانی رسمی پیشنهاد می‌شود.

بوی خوش زنجبیل
Dolce gabbana-the one

افراد خوش سلیقه بدون شک رایحه‌اش را می‌پسندند. رایحه‌ای مرکب از گشنیز، گریپ فروت، دانه هل، دانه قهوه، شکوفه پرتقال، زنجبیل، ریحان، سرو و تنباکو که بوی تلخ و گرمی دارد؛ گرمایی که از آن زنجبیل و دانه‌های قهوه‌ای است که در ترکیبات این معجون خوش بو به کار رفته است.بوی عطر وانیل می‌تواند باعث ایجاد آرامش درونی‌تان شود.

عکس شماره 3 ⇩
عکس معرفی بهترین عطر اول و آخر سال
برای سخت‌پسندها
Far Away Exotic Avon for women

رایحه این عطر بدون‌شک برای سخت‌پسندهاست؛ عطری با رایحه‌ای شیرین و سنگین که کمی تا قسمتی هم ماندگار است. ترکیب رایحه انبه، چای، نارنگی، زعفران، نارگیل، شکوفه یاسمن، نعناع هندی، عنبر و چوب صندل می‌شود عطری که باب میل خانم‌هایی است که روحیه‌ای سخت‌گیر اما شاد دارند. شیرینی نارگیل در کنار بوی چوب از درون ریلکس‌تان می‌کند و سختگیرترین سلیقه‌ها را نرم!

متفاوت شوید
Gentlemen Only Givenchy for men

ترکیب شیرین و تند از نارنگی سبز، فلفل صورتی، سدر و نعناع هندی که در سال 2013 در دو سایز 50 و 75 میل روانه ویترین عطرفروشی‌ها شده است. بوی متفاوت و کلاسیک این رایحه بیشتر برای مناسبت‌های نیمه رسمی به آقایان خوش‌پوش پیشنهاد می‌شود.

 

***اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد***

نگارش توسط: افسانه ا.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نفس نفس اگر از باد نشنوم بويش ««« »»» زمان زمان چو گل از غم کنم گريبان چاکگردآوری شده توسط : افسانه ا.
تاریخ گردآوری : 2015-11-18
در دسته بندی :
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :