معرفی خاطیان سرقت حواله قیر شهرداری الیگودرز به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری

معرفی خاطیان سرقت حواله قیر شهرداری الیگودرز به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار استان لرستان نقل کرد: خاطیان دزدی حواله قیر شهرداری الیگودرز به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری معرفی می‌شوند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهر خرم آباد، محمد اصلانی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران با تأکید به این که خاطیان دزدی حواله قیر شهرداری الیگودرز به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شناسانده میشوند، بیان داشت: سه تن از کارکنان شهرداری الیگودرز به خاطر اهمال در ارائه حواله 380 تن قیر سهمیه این شهرداری تشخیص داده شده اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار استان لرستان ادامه داد: در پی مفقود شدن حواله 380 تن قیر شهرداری الیگودرز، رسیدگی به عاملین این اصلی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بعد از بررسی های به عمل آمده از سوی اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری استان لرستان، مشخص شد نبود ارائه این میزان حواله قیر با تبانی سه نفر از کارکنان شهرداری الیگودرز صورت گرفته است.

این مسؤول با بیان این که این افراد به هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شناسانده شده‎اند، تاکید کرد: با خاطیان دزدی حواله قیر برابر قانون برخورد جدی خواهد شد.

--انتها--

تهیه کننده : پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دريغ و درد که تا اين زمان ندانستم ««« »»» که کيميای سعادت رفيق بود رفيقمعرفی خاطیان سرقت حواله قیر شهرداری الیگودرز به هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری


TT / 46 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : پيمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : هیأت
برچسب ها : حواله , سرقت , تخلفات , بدوی , خاطیان

مطالب مرتبط