معرفی مراقب بهداشتی ادارات قشم به شبکه بهداشت و درمان

معرفی مراقب بهداشتی ادارات قشم به شبکه بهداشت و درمان

خبرگزاری فارس: شناسایی مراقب بهداشتی ادارات قشم به شبکه بهداشت و درمان

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قشم نقل کرد: همه ادارات شهرستان قشم باید تعامل خوبی را با کلکسیون شبکه بهداشت و درمان داشته باشند و یک شخص را به عنوان مراقب بهداشتی آن اداره شناسایی نمایند.

مصطفی غلامپور در نشست شورای بهداشت خلال تشکر از حضور دست اندرکاران دراین نشست که در تالار فرمانداری قشم به انجام رسانده شد بیان داشت: فرهنگ جامعه باید به سمتی جلو برود که علاوه بر رعایت موازین بهداشت فردی، ملزم به حفظ بهداشت محیط اطراف خود نیز باشد و آگاهی بدارند در صورت نبود رعایت این موضوع، تندرست آنها و بهداشت سایر افراد جامعه به مخاطره خواهد افتاد.

وی مقوله خود مواظبتی را مکملی برای مواظبتهای تخصصی آگاهی داشت و اضافه کرد: خود مواظبتی در بر می داری ابعاد گوناگونی تندرست جسم و جان، روح روابط و اخلاق است و در این زمینه، دست اندرکاران و مردمان باید به تندرست روح و جسم کودکان و سالمندان توجه خاصی در جامعه داشته باشد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان قشم با اشاره به این که همه ادارات شهرستان قشم باید تعامل خوبی را با کلکسیون شبکه بهداشت و درمان داشته باشند و یک شخص را به عنوان مراقب بهداشتی آن اداره شناسایی نمایند تصریح کرد: مسائل و معضلات در خصوص بهداشت و درمان شهرستان باید به صورت تخصصی چک شود.

غلامپور با تاکید بر این که عملکرد دولت در حوزه بهداشت و درمان خوب بوده یاد آور شد: یکی از معضلات بسیار مردمان جزیره در طول سال های گذشته، مشکل درمانی بوده است که سازمان منطقه آزاد قشم با ایجاد بیمارستان پیامبر اعظم با محیط بسیار مناسب و استاندارد این معضلات را رفع و در اختیار مردمان قرار داده است.

——————————–

مطلب از : منيژه ع.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ميل رفتن مکن ای دوست دمی با ما باش
««« »»»
بر لب جوی طرب جوی و به کف ساغر گير

معرفی مراقب بهداشتی ادارات قشم به شبکه بهداشت و درمان

TT / 58 — TP / 22%

نظر دهید