معروف ترین ادکلن های مردانه 2013 (7 عکس)

شاید تاثیر بوی عطر و ادکلن بر افراد، خیلی بیشتر از تاثیر لباس، گفتار و یا رفتار باشد. در این بین چیزی که از اهمیت خاصی برخوردار است انتخاب ادکلن صحیح است. همه چیزدر این دنیا، حتی چیزهای غیرطبیعی و عجیب هم بوی خاص خود را می دهند.

انسان یک حیوان اجتماعیست. به اطراف نگاه کنید. در مجامع عمومی چه چیز از همه عادی تر است که باعث خوشایندتر شدن محیط اطراف می شود؟ خوب معلوم است بوی عطرهای متفاوتی که محیط را پر کرده است. برای انتخاب ادکلن مطلوبتان باید کمی مشکل پسند باشید چرا که بوی خوش ادکلنتان انعکاسی از شخصیت شماست. مردها معمولا ادکلن را هم برای جذابیت بیشتر وهم برای حفظ کلاس اجتماعیشان استفاده می کنند.

انواع و اقسام ادکلن ها با اسانس های مختلف در سال 2013 به بازار آمده و می آیند تا بتوانند در دل طرفداران عطر و ادکلن جایگاه ویژه ای باز کنند و گوی سبقت را از دست رقیبان خود بربایند. دراینجا ده تا از بهترین ادکلن های سال 2013 را که طرفداران زیادی داشته است را معرفی می کنیم.

عکس شماره 1 ⇩

ادکلن های مردانه


10. ادکلن مردانه Ralph Lauren Polo Blue Sport( پلو بلو رالف لورن)
فقط کافیست این ادکلن را بو کنید و از انرژی فوق العاده ای که به شما می دهد هیچان زده شوید. این ادکلن شدیدا به آن هایی توصیه می شود که پرشور و هیجان و شجاع هستند.

عکس شماره 2 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013


9. ادکلن مردانه Boss Bottled Sport(باس باتلد اسپورت)
ادکلنی متشکل از ته بوی بیشه زار و مرکبات بهشتی رایحه معرکه ای خلق کرده است که با هر سلیقه ای مطابقت می کند.قیمت این ادکلن حدود 27 پوند می باشد. باس باتلد به مردان انرژی بیشتر، حس تازگی و طراوت خاصی می دهد.

عکس شماره 3 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013


8. ادکلن مردانه Paco Rabanne Black XS L\'exes (پاکورابان)
اگر می خواهید در مجامع عمومی بیشتر به چشم بیایید و مرکز توجه باشید ادکلن پاکورابان انتخاب فوق العاده ایست. ته بوی لذت بخش عنبر ، مخلوط رایحه لیمو و استوقدوس معجزه میکند. قیمت این ادکلن 53 پوند است ولی خیلی بیش از اینها می ارزد . این تولیدی برای حفظ طرفدارانش قیمت را بالا نبرده است.

عکس شماره 4 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013


7. ادکلن مردانه Diesel Only the Brave Tattoo (دیزل)
این ادکلن همان \'Only the Brave\' (اونلی د بریو) با بسته بندی جدید است.هر دوی این ادکلن ها طرفداران زیادی جذب خود کرده اند و جزء شاهکارهای عطرها هستند. قیمت این ادکلن حدود 40 پوند می باشد. رایحه دل انگیز سیب تازه، تنباکو و چوب عنبر سرمست کننده است.

عکس شماره 5 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013
6. ادکلن مردانه Burberry Brit Summer (باربری بریت سامر)
مشهورترین و محبوب ترین ادکلن معروف آمریکایی ها یعنی باربری بریت تقریبا 47 پوند فروخته می شود. همانطور که از اسمش پیداست این ادکلن بیشتر به درد تابستان می خورد. بوی اغوا کننده و بطری فوق العاده شیکش هردو به پای هم می آیند!
عکس شماره 6 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013

5. ادکلن مردانه Thierry Mugler A Men Pure Shot( ثیری ماگلر)
ادکلن های مردانه اکثرا بوی خوبی دارند اما بوی این ادکلن عالیست. انگار که عصاره جوانی در آن ریخته اند، از این رو بیشتر طرفدارانش جوان تر ها هستند. بوی خوش فلفل سفید، نعناع هندی و درخت عرعر احساس طراوت و شادمانی عجیبی به شما می دهد.

عکس شماره 7 ⇩
عکس معروف ترین ادکلن های مردانه 2013ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد

تهیه از: شراره ز.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کلک مشکين تو روزی که ز ما ياد کند ««« »»» ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کندگردآوری شده توسط : شراره ز.
تاریخ گردآوری : 2015-11-18
در دسته بندی : ادکلن
برچسب ها :
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :