حل معضل نسخه رایت موزیک به وسیله ابداع جدید سونی

حل مشکل کپی رایت موسیقی توسط ابداع جدید سونی

شرکت سونی نرم افزاری را بنیان نهاده که هنر موسیقی در جهان را به شکل غیر قابل تصوری دچار تغییر می کند.

به گزارش کلیک، با تحولات تکنولوژیهای جدید موسیقی با گسترش اینترنت دچار یک بحران شد و دسترسی عمومی به موسیقی با دانلود موسیقی دچار یک بحران شد.این بحران با تغییرات گسترده در قوانین و نحوه کار مسئولین در صنعت موسیقی جهان تا حدودی در سال های اخیر اصلاح شد اما به چشم مییاید که جهان موسیقی پس  از معضل دانلود به معضل تازه ای مواجه شده است.

شرکت سونی که بخش اهمیتی می داری از تولیدات موسیقی جهان را تولید و مدیریت می کند نرم افزاری ساخته که می تواند براساس موزیکهای کهنه موزیکهای تازه ای را تولید و تنظیم کند که هیچ دزدی ادبی و هنری نیز رخ ندهد.نویسندگان این برنامه می گویند در این زمینه تلاش بسیاری شده و نتایج ناشی از امتحانهای متعدد نمایان کرده که این نرم افزار بخوبی فعالیت میکند.

در این زمینه پیتر هوک یک ستاره موسیقی انگلیسی وجود چنین نرم افزاری را بی حاصل آگاهی میدارد.وی نقل میکنید او قادر نیست با ماشین موسیقی بسازد و این تصور برایش امکان نمی دارد که روزی با یک ماشین که احساس و خلاقیتی ندارد موسیقی تولید کند.هوک نقل میکنید خودروها را خاموش روشن می کنید ولی برای من یک همکار و دوست نمی شوند.خودروها مارو دچار دیوانگی می کند.

این درحالی است که بنوا کاره یک موسیقی دان فرانسوی نقل میکنید هر نوع موسیقی روح دارد و ما در آن قادر هستیم در آن خوشگلی را نگاه بکنیم.قبل از این سینتی سایزرها نیز چنین فعالیت کردی داشتند و اهمیتی نمی دارد که یک موسیقی با بهره گیری از یک نرم افزار ساخته شده باشد. یک موسیقی دان می تواند هر آنچه که خود حس می کند از آن خلق کند.

سونی قصد دارد این برنامه را برای تولید موزیکهای جدید بکار گیرد و نخستین نوع از این موسیقی ها قرار است براساس سری از آهنگ های بیتل ها ساخته و روانه بازار شودند.

--نظر يادتان نرود--

نگارنده: خرمدل د.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خيال خال تو با خود به خاک خواهم برد ««« »»» که تا ز خال تو خاکم شود عبيرآميزحل معضل نسخه رایت موزیک به وسیله ابداع جدید سونی


TT / 59 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : خرمدل د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : رایت , ابداع , سونی

مطالب مرتبط