حل معضل گشوده شدن ناخواسته کانال های اپلیکیشن تلگرام در اندروید

حل مشکل باز شدن ناخواسته کانال های تلگرام در اندروید
مشکل گشوده شدن ناخواسته کانال‌های تلگرام در اندروید

یکی از معضلات رایجی که این روزها کاربران دستگاه‌های اندروید با آن روبه‌رو می باشند، گشوده شدن ناگهانی کانال‌های تلگرام و عضویت در آن‌ها می باشد. به عنوان مثال در حال کار با یک اپلیکیشن دیگر می باشید، اما ناگهان به طور آزاردهنده‌ای تلگرام بازشده و از شما در خصوص عضویت در یک کانال تلگرام پرسش می‌شود. این مشکل راه چاره ساده‌ای دارد که در این شیوه به شناسایی آن می‌پردازیم.

این مشکل دلیل ساده‌ای دارد؛ یکی از اپلیکیشن‌هایی که نصب کرده‌اید سبب بروز این مشکل شده می باشد. کافی می باشد این اپلیکیشن را پیدا کرده و آن را از روی سیستم کنار زنید تا این مشکل حل شود.

پی بردن به اینکه چه اپلیکیشنی این مشکل را پدید آورده می باشد هم راحت می باشد. طبیعتاً اپلیکیشن بین‌المللی که از یک برندت معتبر نصب شده می باشد سبب بروز این مشکل نشده می باشد. بلکه اپلیکیشنی که توسط توسعه‌دهندگان ایرانی دیزاین شده چنین توانایی آزاردهنده‌ای در آن جای داده شده می باشد. شما کافی می باشد وارسی نمایید پس از نصب چه اپلیکیشن فارسی این مزاحمت برای‌تان پدید آمده می باشد و آن اپلیکیشن را حذف نمایید. یکی از اپلیکیشن‌هایی که سبب بروز این مشکل می‌شود و قبل از این توسط کاربران خبر داده شده می باشد اپلیکیشن «کیبورد همگی کاره هوشمند» می باشد.

--لطفا نظر دهيد--

نگارنده: فردين م.

اینترنت و شبکه در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بود که يار نرنجد ز ما به خلق کريم ««« »»» که از سال ملوليم و از جواب خجلحل معضل گشوده شدن ناخواسته کانال های اپلیکیشن تلگرام در اندروید


TT / 73 --- TP / 34%گردآوری شده توسط : فردين م.
تاریخ گردآوری : 2016-11-24
در دسته بندی : کانال
برچسب ها : تلگرام
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :