معینی: برای صعود باید یمن را با اختلاف ۲ گل شکست دهیم

معینی: برای صعود باید یمن را با اختلاف ۲ گل شکست دهیم

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال بر این نکته تأکید کرد که تیم فوتبال جوانان کشورمان برای راهیابی به مرحله حذفی مسابقات قهرمانی آسیا باید یمن را با اختلاف دو گل شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون معینی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به تلاش های شبانه روزی کادر فنی و انجام بازی های تدارکاتی و دوستانه برای این تیم، معتقدم ملی پوشان می توانند در این دوره از بازی ها عملکرد موفقی داشته باشند.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال افزود: متأسفانه در بازی برابر ژاپن، گل ایران را مردود اعلام کردند و این امر باعث شد تا تیم جوانان شرایط سخت تری را برای صعود تجربه کند. ما باید تیم یمن را با اختلاف دو گل ببریم تا بتوانیم به مسابقات جام جهانی و رده بندی صعود کنیم که این اتفاق با عملکرد خوب بازیکنان میسر می شود. اگر بازیکنان قابلیت های خود را به نمایش بگذارند بدون شک می توانند در دیدار برابر یمن به پیروزی برسند. تیم یمن دو بازی انجام داده و شکست خورده است و انگیزه بالا رفتن از گروه را ندارند، اما تیم ما با انگیزه بالایی که دارد، می تواند صعود کند.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در گروه بسیار سختی قرار داشتیم و تمام بازی هایی که تا کنون انجام داده ایم، سخت بود. ملی پوشان باید با تمرکز کامل در این بازی حضور داشته باشند و اهمیت این بازی حساس را درک کنند. بدون شک یمن برای اعتبارش به میدان می آید و حداقل امتیاز این بازی را می خواهد، اما تیم ایران بسیار منسجم و قدرتمند است و از بازیکنان بااستعدادی بهره می برد.

معینی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم که فردا شاهد دیداری جذاب بوده و در نهایت با پیروزی برابر یمن به مرحله بعدی بازی ها و جام جهانی صعود کنیم.

-نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود-

تهیه کننده: شهروز ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غم دل چند توان خورد که ايام نماند ««« »»» گو نه دل باش و نه ايام چه خواهد بودنمعینی: برای صعود باید یمن را با اختلاف ۲ گل شکست دهیم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شهروز ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : معینی , اختلاف

مطالب مرتبط