مفقودی 4 نفر سبزواری در عمق چاهی به طول 160 مترمربع/ وضعیت مفقودشدگان مشخص نیست

مفقودی 4 نفر سبزواری در عمق چاهی به طول 160 مترمربع/ وضعیت مفقودشدگان مشخص نیست

رئیس جمعیت هلال‌احمر سبزوار از مفقودی چهار نفر در چاهی به طول 160 مترمربع در روستای کسکن این شهرستان گزارش کرد و گفت: برای بررسی حالت مفقود شدن فردا نشست مدریت بحران تشکیل می‌شود.

محمدعلی جباری ثانی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در سبزوار با اشاره به سقوط 6 نفر در چاهی به طول 160 مترمربع در روستای کسکن شهرستان سبزوار بیان کرد: این حادثه ساعت 13 و 45 دقیقه ظهر سه شنبه از طریق مرکز اضطراری هلال احمر استان به هلال احمر شهرستان سبزوار خبر دهی شد.

وی بابیان این که نیروهای جمعیت هلال احمر سبزوار در مدت وقت نیم ساعت خود را به محل وقوع حادثه منتقل کردند، اضافه کرد: 6 نفر مغنی برای لایه روبی مسیر قنات روستای کسکن به درون چاه رفته بودند که متأسفانه به درون قنات سقوط می کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار ادامه داد: دو نفر خود را به دهانه خروجی قنات منتقل کردند ولی چهار نفر دیگر در عمق 160 متری چاه فرو رفته اند.

جباری ثانی تصریح کرد: حالت این چهار نفر مفقودشده مشخص نیست و نیروهای هلال احمر تاکنون اطلاعاتی از این افراد نیافتند.

وی اضافه کرد: صبح چهارشنبه کارگروه مدریت بحران شهرستان سبزوار تشکیل می شود تا در رابطه با مفقودشدگان تصمیمات ضروری صورت گیرد.

نظر يادتان نرود

گردآورنده: ستايش ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآيی ««« »»» هر جا که روی زود پشيمان به درآيیمفقودی 4 نفر سبزواری در عمق چاهی به طول 160 مترمربع/ وضعیت مفقودشدگان مشخص نیست


TT / 27 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : ستايش ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سبزواری
برچسب ها : چاهی , مترمربع , مفقودی

مطالب مرتبط