مفهوم طرح و نقاشی های بچه ها

مفهوم نقاشی های کودکان

نقاشی های کودکان

تاکنون به پیام نقاشی های خردسالتان اندیشیده اید،هر چیزی که در نقاشی کوک وجوددارد حاوی یک پیام است و مفهوم خاصی را دربردارد.حتی برخی از این نقاشی ها شخصیت وی درآینده را نمایان میکند

شاید در ابتدا نقاشی های کودکان بی معنی باشد اما کم کم مهارت نقاشی های آنها بالا برده میشود و از روی خطوط و نقاشی های آنها می توان به شخصیت شان پی برد.

نقاشی ها در واقع جهان درونی کودکان می باشند و نکات مختلفی در نقاشی های کودکان وجود دارد که قادر هستند مفهوم خاصی داشته باشند.
بررسی ها نمایان میکنند، کودکانی که هنگام نقاشی کردن از مواد رنگی های متنوع  و متفاوت در نقاشی‌هایشان استفاده نمی‌کنند غالبا افرادی کم و پر پریشانی و پریشان در آینده  و بزرگسالی  خواهند بود این در حالی  است که والدین در اینشکلی موارد باید  با آشنا ساختن  کودکانشان با  رنگ های مختلف آنها را تشویق و ترغیب به بهره گیری از رنگ های مختلفی در نقاشی  هایشان کنند.

گفتنی  است، کودکانی که بیشتر علاقه به کشیدن طبیعت و اعضای خانواده خود دارند نمایان کننده میزان قدرت در آنهاست این کودکان در آینده افرادی شجاع و با احساساتی پرورش کشف میکنند و والدین برای تقویت هوش و استعدادهای آنها باید تعلیم نقاشی های دیگر را نیز به آنها تعلیم دهند.

نتایج مطالعات نمایان میکنند،‌کشیدن  جانداران به نوعی بیانگر خشم در کودکان ایست که اینشکلی کودکان اغلب ناآرام هستند و در مواردی نیز و قبل فعالی شدید در آنها نگاه کرده می شود.

دکتر سلام

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد*

تهیه از: رخشا ث.

کودک و خانواده در بخش بارداری و کودک یاری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
««« »»»
ناز بنياد مکن تا نکنی بنيادم

مفهوم طرح و نقاشی های بچه ها

TT / 34 — TP / 13%

نظر دهید