مقام آوران و صاحبان رتبه کشوری کهگیلویه و بویراحمد در مقطع متوسطه تجلیل می شوند

مقام آوران و صاحبان رتبه کشوری کهگیلویه و بویراحمد در مقطع متوسطه تجلیل می شوند

معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقام‌آوران کشوری مقطع آموزش متوسطه در کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می‌شوند.

ایوب رضایی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در یاسوج از همایش تجلیل از برگزیدگان کشوری استان کهگیلویه و بویراحمد در آذرماه سال جاری گزارش کرد.

وی ادامه داد: در این همایش که با حضور مسؤولان کشوری و استانی به انجام رسانده خواهد شد از 150 نفر از خوب ترینهای حوزه آموزش متوسطه در دو بخش فرهنگیان و دانش آموزان که رتبه های نخست تا سوم کشوری را در سال تحصیلی گذشته کسب کردند تجلیل خواهد شد.

معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که فرهنگیان و دانش آموزان استان در بیشتر فستیوالهای ملی خوش درخشیدند بیان داشت: در این همایش از 24 نفر از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور امسال و مدارسی که در برنامه تعالی مدیریت حائز رتبه کشوری شدند نیز تجلیل خواهد شد.

رضایی به موفقیت های هنرجویان هنرستان ها در استان اشاره کرد و گفت: دانش آموزان ما در مسابقات علمی، عملی و مهارتی، هنرهای تجسمی و مهارت های هنری و جشنواره نوجوان خوارزمی در سال تحصیلی 95-94 رتبه های خوب و ارزشمندی در سطح ملی کسب کردند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، موفقیت های حاصل شده را نتیجه همدلی و انسجام در کلکسیون آموزش و پرورش استان و تلاش فرهنگیان در اقصی نقاط استان آگاهی داشت و بیان امیدواری کرد با اجرای نقشهای کیفیت بخشی در بخش آموزش و نظارت بر اجرای آنها در سال جاری شاهد موفقیت ها و افتخارات بیشتری از دانش آموزان استان در سطح ملی باشیم.

رضایی در خصوص تداوم این موفقیت ها از برنامه ریزی اصولی و مدون در حوزه متوسطه آموزش و پرورش استان گزارش کرد و خاطرنشان کرد: آموزش مدیران، معلمان و تشکیل کلاس های تعلیمی برای اولیاء همچنین توانمندسازی عوامل مدارس از برنامه های جاری آموزش و پرورش استان است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که ما در آموزش و پرورش به دنبال فراهم کردن شرایط خوب برای رفاه حال دانش آموزان و همکاران فرهنگی خود هستیم از ارتقاء جایگاه استان در کشور در حوزه آموزش گزارش کرد و گفت: تداوم این حرکت نیازمند همکاری بیشتر دانش آموزان ، اولیا و مشارکت سایر دستگاهها با آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به این که نخبگان و متفکران امروز دانشمندان و اندیشمندان فردای جامعه اسلامی هستند گفت: نقش ما در عرصه تعلیم و تربیت معرفی استعدادهای نهفته در دانش آموزان و هدایت آنان در مسیر صحیح است.

رضایی، قدرشناسی و تجلیل از زحمات دانش آموزان و معلمان در کسب رتبه های برتر علمی در کشور را لازم برشمرد و از آن به عنوان بستر توسعه و تعالی جامعه یاد کرد و گفت: برای داشتن یک جامعه پیشرفته و پیشرفته یکی از راه های آن توجه مخصوص به بخش آموزش و پرورش است.

______________________

گردآوری از : پگاه د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گذشت بر من مسکين و با رقيبان گفت ««« »»» دريغ حافظ مسکين من چه جانی دادمقام آوران و صاحبان رتبه کشوری کهگیلویه و بویراحمد در مقطع متوسطه تجلیل می شوند


TT / 35 --- TP / 7%

گردآوری شده توسط : پگاه د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : کشوری
برچسب ها : کهگیلویه , بویراحمد , آوران , رتبه , تجلیل , مقام , مقطع

مطالب مرتبط