ملاقات با یونایتد، تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

دیدار با یونایتد، فرقی با بقیه بازی ها ندارد

یاپ استام، سرمربی ریدینگ، مخابره کرد که دیدار مقابل تیم منچستریونایتد در FA Cup برای تیمش تفاوتی با سایر ملاقات ها ندارد.

عکس شماره 1 ⇩

به اعلان سرزه و به نقل از "ورزش سه"، ریدینگ فردا در دور سوم جام حذفی بریتانیا مهمان تیم منچستریونایتد خواهد بود و این دیدار برای مدافع پیشین هلندی که سابقه بازی برای شیاطین قرمز را دارد، مخصوص خواهد بود اما او تصریح کرد که این دیدار برای تیمش مثل سایر دیدارهاست.

استام به خبرنگاران نقل کرد:" برای ما این دیدار مثل بقیه بازی هاست. دو تیم با 11 بازیکن، بازی می کنند و ما هر کاری بتوانیم در این دیدار می کنیم تا برای این بازی تهیه شویم؛ چه تیم رقیب تیم منچستریونایتد باشد وچه تیمی دیگر. این فقط یک دیدار دیگر است. ضروری نمی باشد طور دیگری تمرکز کنیم. ما تنها باید کاری را که باید به انجام برسانیم."

عکس شماره 2 ⇩
عکس دیدار با یونایتد، تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

در چندین روز اخیر برخی از رسانه ها مخابره کردند که یاپ استام برای غلبه کردن تیم منچستریونایتد باید به بازیکنانش اسفناج بدهد تا مثل ملوان زبل قوی شوند. استام در جواب به این مزاح نقل کرد:" ما معمولا در خوراکی های مان از اسفناج بهره میگیریم (خنده). آشپزهای ما خوراکی های خوبی تهیه میکنند که در آن هم اسفناج می باشد اما ضروری نمی باشد بازیکنان مان ملوان زبل شوند."


براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد

گردآورنده: پريناز ژ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را ««« »»» دردا که راز پنهان خواهد شد آشکاراملاقات با یونایتد، تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد


TT / 66 --- TP / 32%گردآوری شده توسط : پريناز ژ.
تاریخ گردآوری : 2017-01-07
در دسته بندی : فرقی
برچسب ها : یونایتد , بقیه
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :