ممبینی: امیدوارم وزیر بعدی تعامل بیشتری با فوتبال داشته باشد/اسدی و شیعی به کار خود ادامه می دهند

ممبینی: امیدوارم وزیر بعدی تعامل بیشتری با فوتبال داشته باشد/اسدی و شیعی به کار خود ادامه می دهند

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به محمود گودرزی خسته‌نباشید می‌گویم و امیدوارم وزیر بعدی که می‌آید با فوتبال بیشتر تعامل کرده چون در این رابطه نیاز به تعامل بیشتری احساس می‌شود.

هدایت الله ممبینی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص برگزاری گردهمایی سالیانه فدراسیون فوتبال گفت: در نشست مشورتی که روز پیش در فدراسیون فوتبال به انجام رسانده شد مقرر شد تا گردهمایی سالیانه پس از بررسی صورت حساب های مالی و احتمالاً در اواخر آذرماه امسال به انجام رسانده شود.

وی در رابطه با دستورجلسه گردهمایی عادی فدراسیون ادامه داد: در صورتی که اساسنامه تهیه شود آن را به رأی گیری قرار میدهیم و همچنین در رابطه با صورت حساب های مالی فدراسیون و برخی موارد مربوط به سازمان لیگ و البته رای گیری نایب رئیس دوم، اعضا به بحث و بررسی توجه خواهند کرد.

ممبینی در رابطه با این که تکلیف ادامه حضور یا عدم حضور محمود شیعی عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسات این هیأت رئیسه به کجا رسید، گفت: شیعی یک سری گلایه ها داشت که البته جدی عدم و با گفتمانهایی که داشتیم از بین برده شد. وی همچنان به کارش ادامه می دهد و معتقدم که او نیروی توانمندیست که حضورش در هیأت رئیسه لازم است. شیعی یک سرمایه خوب برای فوتبال کشور است که ما او را به آسانی از دست نخواهیم داد.

عضو هیأت رئیسه فوتبال در رابطه با استعفای وزیر ورزش گفت: وزیر شناسایی کرد که استعفا دهد و باید نگاه بکنیم در آینده چه اتفاقی می افتد. امیدوارم که وزیر بعدی برای مدیریت ورزش از تجربه خوب ورزشی برخوردار باشد.

ممبینی در خصوص این که آیا قبول دارد وزیر مستعفی ورزش کم ترین تعامل را با فدراسیون فوتبال داشت که به واسطه آن ضربان زیادی به این رشته ورزشی وارد شد، گفت: در هر صورت وزیر ورزش هم حسن هایی داشت و هم در بر می داری نقطه ضعف هایی بود. او دکترای تربیت بدنی داشت و برای من که در این رشته درس میخوانم، جای مسرت بود که چنین فردی وزیر ورزش است. امیدوارم نفر بعدی که وزیر ورزش می شود، در حیطه ورزش احاطه داشته باشد و از مدیریت قوی برخوردار باشد.

وی گفت: به محمود گودرزی خسته نباشید نقل میکنیم و امیدوارم وزیر بعدی که می آید با فوتبال بیشتر تعامل کرده چون در این رابطه نیاز به تعامل بیش تری احساس می شود.

ممبینی در رابطه با شرایط تیم ملی گفت: کارلوس کی روش یکی از خوب ترین مربیان در دنیاست که به واسطه او تیم ملی با دستگاه روز دنیا بازی می کند تا مکانی که در دو بازی اخیر حتی یک توپ هم به چارچوب ما نرسید، در حالی که ازبکستان خوب ترین تیم تاریخ خود را داشت و کره جنوبی هم همیشه یک حریف باستانی برای ایران به حساب مییاید. معتقدم تیم ملی به یک بلوغ تاکتیکی رسیده و ان شاءالله در این دوره از مسابقات بدون استرس و دغدغه راهی جام جهانی شویم.

وی در رابطه با این که به گوش میرسد قرار است ساکت به عنوان دبیرکل فدراسیون برگزیده شود، گفت: چنین چیزی را نشنیده ام اما فعلاً اسدی با قدرت به کارش ادامه می دهد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون در رابطه با برگزاری دیدار ایران و کشور عراق گفت: تا یکی ، دو روز آینده تکلیف قطعی این مسابقه معلوم می شود، در حال حاضر باید نگاه بکنیم این دیدار در تهران به انجام رسانده میشود یا دبی، خلال این که با توجه به امکانات خوب کشور امارات این احتمال وجود دارد تا تیم ملی زودتر از موعد مقرر راهی این کشور برای برپایی یک اردوی تدارکاتی شود.

داور سابقه ایران در پایان در رابطه با انتخاب تیم داوری ایران به عنوان خوب ترین های آسیا گفت: عملکر فغانی و همکارانش در باشگاه های دنیا و بازی های المپیک نمایان کرد که این تیم خوب ترین تیم داوری در آسیا هست و ثابت کرد که داوران ما از نظر کیفیت خیلی خوب هستند، از سوی دیگر این انتخاب نمایان کرد رشد فوتبال ما در همه حوزه ها همه جانبه است و این انتخاب را به همه داوران ایرانی و زحمت کشان فوتبال کشور تبریک نقل میکنیم.

--- ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد ---

نگارش از : تهمينه ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساغر ما که حريفان دگر می‌نوشند ««« »»» ما تحمل نکنيم ار تو روا می‌داریممبینی: امیدوارم وزیر بعدی تعامل بیشتری با فوتبال داشته باشد/اسدی و شیعی به کار خود ادامه می دهند


TT / 124 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : تهمينه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تعامل
برچسب ها : اسدی , شیعی , ممبینی

مطالب مرتبط