ممنوعیت فعالیت یکساله شرکت حمل و نقل بین المللی در سیستان و بلوچستان

ممنوعیت فعالیت یکساله شرکت حمل و نقل بین المللی در سیستان و بلوچستان

رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از ممنوعیت فعالیت یکساله شرکت حمل و نقل بین‌المللی در استان در پی تخلف و حمل ۵۴۰۰ کیسه برنج خالی بدون مجوز خبر داد.

حسن حاجی نژاد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان، از رسیدگی به پرونده تخلف یک شرکت حمل و نقل بین المللی در زاهدان خبر داد و اظهار داشت: مأمورین گمرک سیستان و بلوچستان در بررسی دو دستگاه کامیون مربوط به یک شرکت حمل و نقل بین المللی 5400 کیسه برنج خالی جاساز شده را مشاهده نمودند در حالی که هیچ مدرکی مبنی بر حمل کیسه خالی ارائه نشده بود.

رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان افزود: در پی این ماجرا برای متخلفان پرونده ای تشکیل و به شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مرکز استان ارجاع شد.

وی بیان داشت: پرونده تشکیل شده در شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی مرکز استان مورد رسیدگی قرار گرفت و در بررسی های صورت گرفته مشخص شد قصد متخلفین از حمل کیسه های خالی، پر کردن آنها با یک نمونه برنج نامرغوب، سوءاستفاده از مارک این کیسه ها و سودجوئی بیشتر بوده است.

حاجی نژاد گفت: با توجه به اظهارات متناقض متهم و استعلامات صورت گرفته و براساس مدارک و مستندات قانونی، شعبه متخلف را از حیث مباشرت در قاچاق کالا محکوم به جزای نقدی به میزان 330 میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد.

وی اظهار داشت: شعبه همچنین در خصوص شرکت حمل و نقل بین المللی نیز رای بر ممنوعیت فعالیت به مدت یکسال صادر کرد.

*براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

تهیه از: افشين ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دارم از زلف سياهش گله چندان که مپرس ««« »»» که چنان ز او شده‌ام بی سر و سامان که مپرسممنوعیت فعالیت یکساله شرکت حمل و نقل بین المللی در سیستان و بلوچستان


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : افشين ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : بلوچستان , یکساله , ممنوعیت , سیستان , المللی , فعالیت

مطالب مرتبط