مناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری فراخوان شد

مناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری فراخوان شد

علاقه‌مندان به شرکت در مناقصه ساخت، اجرا، تجهیز و پشتیبانی زیرساخت فیزیکی مراکز داده سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی تا دوم آذر ماه مهلت اعلام تقاضا دارند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، اشخاص حقوقی دارای گواهی رتبه یک شبکه داده ها از شورای عالی انفورماتیک می توانند در مناقصه ساخت، اجرا، تجهیز و پشتیبانی زیرساخت فیزیکی مراکز داده سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی شرکت کنند.

تجهیز زیرساخت های لازم که قرار است از طریق برون سپاری صورت گیرد این فرصت را فراهم کرده تا چنانچه اشخاص حقوقی مایل باشند، بتوانند اسناد ارزیابی کیفی را به نام گروه مشارکت مدنی (کنسرسیوم) در حال تشکیل خریداری کنند.

در این صورت عضو پیشرو کنسرسیوم و متقاضی شرکت در مناقصه می بایست دارای گواهی رتبه یک شبکه داده ها از شورای عالی انفورماتیک باشد.

داوطلبان شرکت در مناقصه می توانند پس از نشر آگهی با ارایه معرفی نامه معتبر و واریز مبلغ 500 هزار ریال (غیرقابل استرداد) به حساب معرفی شده، در این مناقصه شرکت کنند.

فروش اسناد ارزیابی کیفی تا دوم آذر ماه ادامه خواهد داشت و تاریخ تسلیم پاکت ارزیابی کیفی تا ساعت 16روز دوشنبه (1395/8/17) خواهد بود.

ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

تهیه از: فرداد ط.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کنون که در چمن آمد گل از عدم به وجود ««« »»» بنفشه در قدم او نهاد سر به سجودمناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری فراخوان شد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فرداد ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اقتصادی
برچسب ها : فراخوان , مناقصه , تجهیز , دیتاسنترهای , رگولاتوری

مطالب مرتبط