مناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری دعوت شد

مناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری فراخوان شد

علاقه مندان به شرکت در مناقصه ساخت، اجرا، تجهیز و پشتیبانی زیرساخت فیزیکی مراکز داده سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی تا دوم آذر ماه مهلت اعلام تقاضا دارند.
اشخاص حقوقی در بر می داری گواهی رتبه یک شبکه داده ها از شورای مناسب انفورماتیک قادر هستند در مناقصه ساخت، اجرا، تجهیز و پشتیبانی زیرساخت فیزیکی مراکز داده سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی شرکت کنند.
تجهیز زیرساخت های ضروری که قرار است از طریق برون سپاری صورت گیرد این فرصت را فراهم کرده تا اگه اشخاص حقوقی خواسته باشند، بتوانند اسناد ارزیابی کیفی را به نام گروه مشارکت مدنی (کنسرسیوم) در حال تشکیل خریداری کنند.
در این صورت عضو پیشرو کنسرسیوم و متقاضی شرکت در مناقصه می بایست در بر می داری گواهی رتبه یک شبکه داده ها از شورای مناسب انفورماتیک باشد.
داوطلبان شرکت در مناقصه قادر هستند بعد از نشر آگهی با ارایه معرفی نامه معتبر و واریز مبلغ 500 هزار ریال (غیرقابل استرداد) به حساب شناسانده شده، در این مناقصه شرکت کنند.
به فروش رسان اسناد ارزیابی کیفی تا دوم آذر ماه ادامه خواهد داشت و تاریخ تسلیم تمیزت ارزیابی کیفی تا ساعت 16روز دوشنبه (1395/8/17) خواهد بود.

**************************

متن از : سينا ف.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گويی بدهم کامت و جانت بستانم
««« »»»
ترسم ندهی کامم و جانم بستانی

مناقصه تجهیز زیرساخت دیتاسنترهای رگولاتوری دعوت شد

TT / 26 — TP / 14%

نظر دهید