منصوریان با بختیار همه را گیج کرد!

منصوریان با بختیار همه را گیج کرد!

لیگ برتر - منصوریان یا بختیار را شرمسار هواداران و خود می کند و یا با او برخورد قاطع خواهد کرد.

خبرورزشی نگاشت؛ همه در استقلال گیج شده اند. برای همه پرسش است که منصوریان درباره بختیار رحمانی چه تصمیمی می گیرد. سرمربی استقلال لام تا کام با بختیار صحبت نکرده. بازیکنان استقلال هم گیج شده اند که منصوریان می خواهد با رحمانی چه کند؟ او را بیرون قرار بدهد و یا بازی اش دهد؟
منصوریان با بختیار حرف نزد
منصوریان نمایان کرده در این مواقع، بلافاصله پس از بازی با بازیکنانش صحبت نمیکند. او عادت دارد سه، چهار روز بعد چنین کاری می کند به همین علت حدس زده میشود امروز منصوریان جدید با بختیار درباره اتفاقات مشکی جامگان حرف زند، حالا که چندین روز پیش است و بی شک خود رحمانی هم عاقلانه تری به رفتارش در این مسابقه اندیشیده است.
سابقه منصوریان
منصوریان بلد است که در این شرایط با بازیکنان چگونه رفتار کند. او در باشگاه نفت تهران این تجربه را نشان داد. زمانیکه بر آن میشد این معضل را درون تیمی حل کند، رفتار ویژه ای می کرد و وقتی هم که می درخواست برخورد چکشی داشته باشد، رفتار ویژه ای دیگر. او در نفت تهران چندین بار با سه بازیکن تیم برخورد کرد و بعدها همه فهمیدند که چه اتفاقاتی افتاده است. یک بار بیرانوند، یک بار ارسلان مطهری و سه بار سیامک کورشی در نفت معضل یافتند ولی منصوریان ترجیح داد موضوع رسانه ای نشود و در داخل تیم همه چیز را مدیریت کرد. اما او یک بار زمانیکه احساس کرد بیرانوند جنجالی تر رفتار می کند، این موضوع را رسانه ای کرد و حتی او را روی نیمکت نشاند.
دو راه منصوریان
در روزهای اخیر هواداران استقلال نظرات گوناگونی درباره بختیار داشته اند. بعضی از آنها با نگاه کردن منصوریان به او نقل کرده اند خوب تر است بختیار را بیرون قرار بدهد و حتی اخراجش کند و بعضی ها هم نقل کرده اند خوب تر است او را ببخشد. منصوریان قطعا درباره بختیار دو روش دارد؛ روش هایی که قبلا مورد استفاده قرار داده. نخست این که امکان می دارد تصمیمی بگیرد که بختیار شرمسار خود او و هواداران شود که این در واقع مساوی با ببخش او خواهد بود. در این صورت منصوریان بختیار را با هواداران رودرو می کند و نقل میکنید او باید به زمین برود و جوابگوی هواداران باشد. دوم این که بختیار قربانی قاطعیت سرمربی استقلال شود، همانطور که رحلت کرده یکی مثل بیرانوند قربانی این قاطعیت شد.

252 43

---ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

گردآوری توسط : پاكبانو ک.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بهای باده چون لعل چيست جوهر عقل ««« »»» بيا که سود کسی برد کاين تجارت کردمنصوریان با بختیار همه را گیج کرد!


TT / 76 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : پاكبانو ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : منصوریان
برچسب ها : بختیار

مطالب مرتبط