منویات رهبری در انقلابی ماندن حوزه را با جدیت دنبال کنیم

منویات رهبری در انقلابی ماندن حوزه را با جدیت دنبال کنیم

رهبر معظم انقلاب از سال ۶۲ با ادبیات گوناگون بحث تغییر در حوزه را مطرح کرده‌اند ولی تغییر ویژه ای در حوزه صورت نگرفته است و این امر را باید مهم بشماریم تا فرمایش رهبری روی زمین نماند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» حجت الاسلام سید موسی موسوی در نشست گردهمایی نمایندگان طلاب با اشاره به ماهیت عمده تشکیل این گردهمایی نقل کرد: ماهیت عمده تشکیل گردهمایی تبیین، اعلام شده است ولی به چشم مییاید از این هدف دور شده ایم.

وی با اظهار این که گردهمایی نمایندگان باید در دو حوزه تبیین به انجام رساند، ابراز داشت: گردهمایی باید معضلات طلاب را اعم از معضلات معیشتی و تعلیمی و تبلیغی به گوش بزرگان حوزه برساند و از طرفی فرمایشات بزرگان را نیز به طلبه ها منتقل کرده و منویات رهبری و مراجع را نسبت به طلبه ها تبیین کند.

نماینده طلاب شهر میاندوآب اظهار کرد: ما نمایندگان باید در سطح کلان گردهمایی نمایندگان و تهیه کند مجامع استانی نسبت به حق طلاب روحیه مطالبه گریه کن از بزرگان و مدیران حوزه داشته باشیم.

وی با اشاره به این که ما باید معضلات و درد طلاب ازجمله معیشتی را به گوش بزرگان منتقل بکنیم، نقل کرد: هیئت رئیسه نیز باید اهتمام جدی به فعالیت در گردهمایی نمایندگان داشته باشد و این اهتمام باعث ایجاد انگیزه در نمایندگان خواهد شد.

حجت الاسلام موسوی با اظهار این که در رابطه با انقلابی ماندن حوزه که یکی از منویات رهبر معظم انقلاب است باید اهتمام بیشتری داشته باشیم، اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب از سال 62 با ادبیات گوناگون بحث تغییر در حوزه را مطرح کرده اند ولی تغییر ویژه ای در حوزه صورت نگرفته است و این امر را باید مهم بشماریم تا فرمایش رهبری روی زمین نماند.

انتهای پیام/313/30

********************

تهیه شده توسط : خشايار ت.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا بر دلش از غصه غباری ننشيند ««« »»» ای سيل سرشک از عقب نامه روان باشمنویات رهبری در انقلابی ماندن حوزه را با جدیت دنبال کنیم


TT / 74 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : خشايار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : رهبری
برچسب ها : انقلابی , جدیت , منویات

مطالب مرتبط