منچسترسیتی کار سختی درمقابل MSN دارد

منچسترسیتی کار سختی در برابر MSN دارد

گایزکا مندیتا، هافبک سابق بارسلونا اذعان داشت که مثلث خط حمله بارسا روز دشواری را برای منچسترسیتی رقم خواهد زد.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به گزارش "ورزش سه"، تا ساعتی دیگر و تیم بارسلونا و منچسترسیتی در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان در نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

مندیتا نقل کرد: "معتقدم که بازی خوشگل و حمله ای را از دو تیم شاهد خواهیم بود و موقعیت های گل فراوانی در طول مسابقه به وجود خواهد آمد. اما در نهایت مییاندیشم بارسا با نتیجه 0-2 از سد رقیب خود بگذرد. منچسترسیتی تیمی با رویکرد حمله ای است و در بسیاری از مواقع با یک هافبک میانی بازی می کند که با حضور ستارگانی مثل اینیستا و راکیتیچ و همچنین مثلث حمله ای بارسا، قادر هست برای آنها معضل ساز باشد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس منچسترسیتی کار سختی در برابر MSN دارد

پاسداری کردن در برابر خط حمله بارسا بسیار دشوار است چون چنانچه تمرکز پاسداری بر روی یکی از این 3 بازیکن باشد، دیگری کار خود را به انجام خواهد رساند. علیرغم تخصص گوادیولا در مالکیت بالای توپ، به نظرم انریکه راه حل عالی ای برای مقابله با این موضوع کشف خواهد کرد. چنانچه هر دو تیم در شرایط خوبی باشند، کار منچسترسیتی در برابر بارسلونا بسیار دشوار خواهد بود. ستارگان بزرگی در بارسلونا سرگرم به بازی کردن هستند اما هیچ کس آگاهی نمیدارد چه اتفاقی در زمین رخ خواهد داد و به همین مسابقه در انتظار نگاه کردن این مسابقه هستم".


---با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد---

تهیه از : آذرخش س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اورنگ کو گلچهر کو نقش وفا و مهر کو ««« »»» حالی من اندر عاشقی داو تمامی می‌زنممنچسترسیتی کار سختی درمقابل MSN دارد


TT / 48 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : آذرخش س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : منچسترسیتی
برچسب ها :

مطالب مرتبط