مهاجری: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده است/ نگران آینده پدیده نیستم

مهاجری: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده است/ نگران آینده پدیده نیستم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان نگران آینده این تیم نیست و معتقد است تیمش با یک پیروزی چند پله در جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود می‌کند.

رضا مهاجری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط نامناسب پدیده و حضورش در رده پانزدهم جدول گفت: این طبیعی است که از جایگاه خودمان و امتیازهایی که گرفتیم، راضی نباشیم. ما برای بازی با گسترش فولاد بحث فنی نداریم، چون تمامی بازیکنان ضعیف بودند و اگر 11 بازیکن دیگر هم می آوردم، فایده ای نداشت. متأسفانه شرایط تیمم در این بازی اصلاً خوب نبود.

وی ادامه داد: ما در نوع رفتن به تبریز با مشکل مواجه شدیم. تیم ما با دو پرواز به تبریز رفت و یک روز قبل از بازی هم نتوانستیم تمرین کنیم. روز بازی هم بدن بازیکنان سنگین بود. باید بگویم که در هشت بازی قبلی مان، این مسابقه تنها دیداری بود که مستحق شکست بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر احتمال برکناری اش از سرمربیگری این تیم و اینکه گفته می شود به او اولتیماتوم داده اند، اظهار داشت: من با قدرت به کارم ادامه می دهم و کسی در این زمینه با من صحبت نکرده است. در ضمن هیچ اولتیماتومی هم به من نداده اند.

مهاجری در ادامه خاطر نشان کرد: الان فاصله تیم ها با یکدیگر بسیار نزدیک است. شما دیدید که گسترش فولاد با یک برد چهار پله در جدول بالا آمد. ما با یک برد می توانیم در جدول چند پله صعود کنیم. با این شرایط به هیچ عنوان نگران آینده پدیده نیستم. من به بازیکنانم اعتماد دارم. قطعاً دو سه ماه دیگر به حرفم می رسید.

وی در خاتمه در مورد شکایت پراهیچ از باشگاه پدیده و احتمال کسر امتیاز از این باشگاه گفت: این موضوع باید توسط مسئولان باشگاه مورد بررسی قرار بگیرد. من امیدوارم در این خصوص ضرر نکنیم.

__________________

گردآوری از : پويا ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشقت به دست طوفان خواهد سپرد حافظ ««« »»» چون برق از اين کشاکش پنداشتی که جستیمهاجری: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده است/ نگران آینده پدیده نیستم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پويا ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : مهاجری , اولتیماتومی

مطالب مرتبط