مرد مهاجم ، حجاب زن مسلمان را کشید

مرد مهاجم ، حجاب زن مسلمان را کشید

جرایم اسلام‌هراسی و نفرت محور در انگلستان رو به افزایش بوده و دو حادثه اسلام‌هراسی مشابه علیه بانوان با فاصله ۲ روز با یکدیگر اتفاق افتاده‌اند.

به گزارش سرویس نگاه کن الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ایندیپندنت، جرایم اسلام هراسی و نفرت محور در انگلستان رو به افزایش بوده و دو حادثه اسلام هراسی مشابه علیه بانوان با فاصله 2 روز با یکدیگر پیش آمده اند.

یک زن مسلمان در مرکز لندن نکته هجوم اسلام هراسی فوت شدی قرار گرفته که سعی داشته حجابش را از سرش درآورد. این حادثه نفرت محور وقتی رخ داده که این زن به تنهایی در خیابان اکسفورد در حال راه رفتن بوده است. مرد ناشناس به او نزدیک شده و چند بار از او می خواهد حجابش را درآورد. وقتی که این زن 40 ساله حاضر به پذیرفتن خواسته مرد نمی شود، مرد خشمگین و عصبانی می شود. رفتار تهاجمی فرد ناشناس به حدی می رسد که اقدام به کشیدن روسری زن می کند.

پلیس اعلام کرده که این مرد کامیاب به درآوردن حجاب زن نشده است. زن مسلمان مجروح نشده و فرد مهاجم از محل گریخته است. پلیس مشخصات مظنون را اعلام کرده است. با وجودی که زن مسلمان از نظر جسمانی زیانی نگاه نکرده اما به شدت شوکه شده و نگران است.

پلیس اسکاتلند یارد اعلام کرده که تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است.

کارآگاه گروهبان استیو تمبر از واحد مطمئنی اجتماعی در وست مینستر لندن نقل کرد: این یک حادثه نفرت محور و بدون تحریک در روز روشن در یک خیابان شلوغ بوده است. این زن تنها به دلیل حجابی که پوشیده بوده نکته هدف مهاجم قرار گرفته است.

در حادثه مشابهی در محله هارینگی لندن که 2 روز گذشته اتفاق افتاده بود یک زن جوان 20 ساله نکته هجوم نژادپرستی قرار گرفت.

**********************************

تهیه شده توسط: پويا ط.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دانم سر آرد غصه را رنگين برآرد قصه را ««« »»» اين آه خون افشان که من هر صبح و شامی می‌زنممرد مهاجم ، حجاب زن مسلمان را کشید


TT / 34 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : پويا ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : حوزه
برچسب ها : مهاجم , مسلمان , حجاب

مطالب مرتبط