مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر ایالات متحده» تا 13 آبان تمدید شد.

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر ایالات متحده» که تا 30 مهر 1395 اعلام شده بود، تا 13 آبان تمدید شد.

بر اساس این گزارش، سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر ایالات متحده» در دو بخش عمده و جانبی برگزار می‌شود که در بخش عمده تصویر و عکس، پوستر و کاریکاتور و در بخش جانبی مستند، کلیپ، سرود و آواز دعوت داده شده است.

در این مسابقه به موضوعات چرا مرگ بر ایالات متحده؟ چرا ایالات متحده غیرقابل اعتماد است؟ ایالات متحده و عهدشکنی، ایالات متحده و خودبرتربینی،  ایالات متحده و حقوق بشر، ایالات متحده و ستم، ایالات متحده و اسلام‌هراسی، ایالات متحده و کشورمان هراسی، ایالات متحده در چنبره صهیونیسم جهانی، ایالات متحده و استعمار فرانو، دموکراسی دروغین در ایالات متحده، ایالات متحده و دیکتاتوری، ایالات متحده و تروریسم پروری توجه کرده می‌شود.

سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر هنری این مسابقه است و جیتت کاستانا از اندونزی، هیکابی دمیرچی از کشور ترکیه و محمود نظری از کشورمان داوران بخش کارتون این مسابقه هستند که هیئت داوران به شکل حضوری در کشورمان آثار را قضاوت خواهند کرد.

به نفرات نخست تا سوم بخش عمده  این مسابقه در رشته‌های تصویر و عکس، پوستر و کاریکاتور به ترتیب 100 میلیون ریال، 50 میلیون ریال و 20 میلیون ریال تعلق می‌گیرد. همچنین در بخش جانبی در رشته‌های مستند، کلیپ، سرود و آواز به نفرات نخست تا سوم به ترتیب 30 میلیون ریال، 15 میلیون ریال و 7 میلیون ریال جایزه داده می‌شود.

اعلام نتایج آثار بعد از بررسی داوران، طی مهمانی ای با عنوان اختتامیه فستیوال در تاریخ 16 آذرماه 1395 اعلام خواهد شد. قابل ذکر است که تمام آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب و نمایشگاه بهره گرفته خواهد شد. علاقه‌مندان برای بارگذاری آثار به سایت dw-usa.com/fa مراجعه کنند.

-با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد-

تهیه کننده: سياوش م.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نمی‌ترسی ز آه آتشينم ««« »»» تو دانی خرقه پشمينه داریمهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تمدید شد


TT / 68 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : سياوش م.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جایزه
برچسب ها : سومین , مهلت

مطالب مرتبط