موارد اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن (7 عکس)

نکات مهم برای حرفه ای رژ لب زدن

لغزشات زنها هنگام رژ لب زدن

خیلی زمانها برای زنها پیش امده بعد از زدن رژ لب ، لب هایشان ترک ترک شده و علت ان صاف نبودن لب و پوسته پوسته بودن سطح لب آن هاست.در اینجا برای شما یک ترفند را انتخاب کرده ایم که آسان رژتان را بدون ترک بر روی لبانتان بزنید و پوسته پوسته شدن لب ها یتان را با این روش ساده از بین ببرد.

آرایش ترفندهای ویژه خود را دارد. با مدد نقل کردن از نکات زیر در پایان خوشگل تر نگاه شوید.

زدن رژ روی لب های ترک خورده

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

پیش گیری از ترک خوردن لب ها

در ابتدا با آشامیدن آب کافی مانع ترک خوردن لب ها شوید. اگه آب منتقل کنی معضل شما را حل نکرد قادر هستید وازلین یا نرم کننده های لب را قبل از زدن رژ روی لب های خود آزمایش کنید.

لایه برداری کرن لب ها

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

لایه برداری قبل از رژ لب زدن

علاوه بر حفظ رطوبت لب، لایه برداری قبل از زدن رژ کاری لازم است. به آرامی با بهره گیری از یک لایه بردار ملایم با مرطوب کننده، پوست های فوت شده ی روی لب های خود را محوکنید. لایه برداری پوست های فوت شده را برطرف کرده و سطح لب را به اندازه ی کافی برای زدن رژ نرم و مرطوب نگه می دارد.

اهمیت بهره گیری از خط لب

تصویر و عکس شماره 3 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

حتما خط لب بزنید

خط لب اغلب برای همه ی میکاپ و آرایشها لازم است. خط لب یعنی زیاد ماندن رژ لب و پیش گیری از بیرون زدن یا انتشار داده شدن رژ شما. زدن خط لب در ابتدای کار باعث می شود بتوانید دقیقاً نگاه بکنید در چه مکان هایی نیاز به کشیدن خط لب وجود دارد.

زیاد زدن خط لب

تصویر و عکس شماره 4 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

به چه صورت خط لب بزنیم؟

خط لب درست است که باید باشد اما قبل از زدن آن به این نکته دقت کنید. شما باید ظاهر لب های خود را خوشگل تر کنید نه این که برای خود لب های تازه بسازید. برای طبیعی به چشم آمدن چهره باید تنها خط لب را در مرکز دهان خود بزنید.

تیره بودن خط لب

تصویر و عکس شماره 5 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

خوب ترین روش خط لب زدن

خط لب شما باید همیشه مکمل رژتان باشد نه این که بر رنگ آن غلبه کشف کند. وقتی که از خط لب های تیره بهره میگیرید تمام بالا و پایین لب را از آن بزنید. سپس رژ خود را در لبه ها با خط لبتان مخلوط کنید. برای خوب ترین نتیجه همیشه به دنبال خط لب هایی باشید که تا حد ممکن بیش ترین تطابق را با رژ شما داشته باشند.

بهره گیری از رنگ عالی برای پوست شما

تصویر و عکس شماره 6 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

رژ لب عالی رنگ پوست

درست مانند کرم که در تن رنگ های گوناگون است رژ لب نیز همین وضعیت را دارد. یافتن تن رنگی عالی برای زیبا نگاه شدن شما لازم است. برای کسانی که تن پوستی زرد دارند رنگ های گرم بهتر است و برای افرادی که تن رنگی صورتی دارند رنگ های آبی یا بنفش. پوست های رنگ پریده نباید از رژهای زیاد روشن یا زرد بهره گیرند. برای تن پوستی تیره تر از رژهای زیاد روشن یا کمرنگ خودداری کنید. تن رنگی تیره تر برای این افراد طبیعی تر به چشم مییاید.

رنگ عالی برای اندازه ی لب

تصویر و عکس شماره 7 ⇩
تصویر و عکس نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

رژ لب عالی با اندازه لب

رژلب قادر هست لب های شما را بزرگ یا کوچولو نمایان کند و این بستگی به تن رنگی نکته استفاده ی شما دارد. رنگ های تیره تر باعث می شوند لب ها نازک تر به چشم بیایند، درحالی که تن رنگی براق و روشن لب های شما را پرتر نمایان میکند.

نکات اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن

*****************************

گردآوری از: فريبا آ.

آرایش و زیبایی در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من که ره بردم به گنج حسن بی‌پايان دوست ««« »»» صد گدای همچو خود را بعد از اين قارون کنمموارد اصلی برای حرفه ای رژ لب زدن (7 عکس)


TT / 165 --- TP / 26%

گردآوری شده توسط : فريبا آ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط