موارد دلچسب همسرداری برای خانم ها

نکات جالب همسرداری برای خانم ها

نکات جالب همسرداری برای زنها 

آقایان در رفتار و مهربانی قلق های خاص خود را دارند و زنها قادر هستند با رعایت نکاتی محبت خود را به آقایان ابراز کنند و خوب ترین همسر جهان باشند. برای کامیاب شدن در زندگی زناشویی باید هم زن و هم فوت شد سیاست های اهمیتی می داری را آگاهی بدارید. این سیاست ها به شما یاری میرساند که آگاهی بدارید با همسرتان چطور باید رفتار کنید.

در زندگی زناشویی تان پر تحرک، با حرارت و گیرا باشید! 

یکی از نیازهای اساسی شوهر شما این است که شما از نظر درونی و ظاهری هر روز برای او تازه‌تر و جذاب‌تر باشید. او عاشق تمامی ‌وجود شماست. در واقعیت مشتاق و آرزومند آن است که هر روز از باغ پرطراوت وجود شما گلی جدید بچیند.

ظاهر آراسته و پوشش خوشگل شما همان چیزی است که شوهر شما در نخستین برخورد بعد از ورود به خانه، از شما می‌خواهد. او می‌خواهد موقع مراجعت به منزل، فرزند رویاهایش واقعاً یک خانم به تمام معنا باشد، با تمام ویژگی‌های یک زن زیبا و طناز، شادابی و شیطنت یک فرزند جوان و سرزنده، لطافت و طراوت یک گل.

این نیاز و انتظار قرار می داری یک فوت شد از همسر خود است.خانم‌های عزیز، به دلیل بسپارید که مردها آدمهای عجیبی هستند. یک فوت شد پیش از این که به شخصیت یک زن دقت دارد، ابتدا سر و وضع ظاهری او را می‌بیند.هرگز از ظاهر آراسته خود به‌منظور دیگر غیر از جلب و اظهار محبت بهره نگیرید. مطمئن شوید که نیت و رفتار شما با تیپ پوشیدنتان متناسب است

و هرگز قصد ندارید از این ابزار برای سلطه به همسر و رسیدن به اهداف پنهانی استفاده نمایید. او کاملاً احساس خواهد کرد و عکس‌العملی برخلاف خواسته شما نمایان خواهد کرد.

در زندگی زناشویی خودتان را دست کم نگیرید 

خانوم ها گاهی مییاندیشید که اندامتون خوب نیست و از لحاظ ظاهری به هم ریخته شدید و در کل حساس هستید. شاید از چربی اضافه دور شکم تان منزجر هستید و مدام به خودتان ایراد می گیرید، ولی باید آگاهی بدارید که هیچ کس بدون نقص نیست، به خودتان یادآوری کنید که زیبا هستید و اطمینان داشته باشید

در اغلب مواقع همسر شما آن طوری که مییاندیشید به این ایرادهای ظاهری دقت نمیدارد. اطمینان داشته باشید همسرتان از این که در کنار شما است شاد بوده و احساس رضایت می کند و همین به تنهایی برای شاد بودن کافیست.

مردتان را به زندگی علاقه مند کنید 

بهتر است او را در خانه آسان قرار بدهید، مردان از بانوان سخت گیر و حساس و زودرنج گریزانند. خانومهایی با تشویق شوهرشان عشق همسرشان را قوی تر می کنند. مردها فرق نگاه کن تشویق قرار می داری و غیر قرار می داری را درک می کنند، پس حتما در خلوت تان به همسرتان بگویید که فوت شد بی نظیری است.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد****

نگارش از: ارجمند ش.

رابطه و ازدواج در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشايد ز تاب جعد مشکينش چه خون افتاد در دل‌هاموارد دلچسب همسرداری برای خانم ها


TT / 84 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : ارجمند ش.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
Notice: Undefined offset: 1 in /www/serze/index.php on line 140

در دسته بندی :
برچسب ها :

مطالب مرتبط