موافقت با اعزام تیم فوتبال بانوان منتخب شهرداری بم و سیرجان در دقیقه ۹۰/ جعفری: به محض رسیدن باید مسابقه بدهیم

موافقت با اعزام تیم فوتبال بانوان منتخب شهرداری بم و سیرجان در دقیقه ۹۰/ جعفری: به محض رسیدن باید مسابقه بدهیم

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم گفت: در دقیقه ۹۰ با اعزام ما به سوئد موافق شد و در شرایطی به این کشور می‌رویم که به محض رسیدن باید مسابقه بدهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شورای برون مرزی در دقیقه 90 با اعزام تیم فوتبال بانوان منتخب دو تیم شهرداری بم و سیرجان به سوئد برای شرکت در مسابقات موافقت کرد. مریم جعفری در حالیکه همراه اعضای تیم اعزامی در فرودگاه آماده پرواز به سوئد بود در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: سه روز پیش قرار بود به کشور سوئد برویم که پروازمان لغو شد و امروز (چهارشنبه ) پس از موافقت شورای برون مرزی، شرایط پرواز مهیا شد.

وی ادامه داد: ترکیب تیم متشکل از بازیکنان شهرداری بم و شهرداری سیرجان است که در مجموع با 18 بازیکن به سوئد می رویم که بیشتر بازیکنان هم از تیم بم هستند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم یادآور شد: در شرایطی به سوئد می رویم که تیم به هیچ وجه آماده نیست و بازیکنان و کادر فنی دو شبانه روز نخوابیده اند چرا که ابتدا قرار بود سه روز پیش به این کشور سفر کنیم اما پروازمان لغو شد.

جعفری گفت: تیم منتخب شهرداری بم و سیرجان فردا (پنجشنبه) بازی خود را برابر تیم ملی فوتبال بانوان سوئد برگزار می کند و این در حالی است که تیم پس از یک سفر چند ساعته و بدون استراحت در این رقابت حاضر می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال بانوان سوئد از ما برای حضور در دیداری دوستانه در این کشوردعوت کرد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار بود این مسابقه دوستانه 19 مهر ماه برگزار شود که با توجه به مخالفت شورای برون مرزی با اعزام این تیم ها به سوئد، این سفر لغوشد. در نهایت با پیگیری فدراسیون فوتبال شرایط این سفر مهیا شد اما تیم در شرایط ناآماده و خسته به این کشور سفر می کند.

- با تشکر از انتخاب شما -

نگارش : شروين س.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قوت بازوی پرهيز به خوبان مفروش ««« »»» که در اين خيل حصاری به سواری گيرندموافقت با اعزام تیم فوتبال بانوان منتخب شهرداری بم و سیرجان در دقیقه ۹۰/ جعفری: به محض رسیدن باید مسابقه بدهیم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شروين س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : موافقت , بانوان , بدهیم , سیرجان

مطالب مرتبط