حزب موتلفه اسلامی خود را سرباز انقلاب می داند/ بیش از 760 نفر عضو رسمی و فعال حزب موتلفه خراسان جنوبی

حزب موتلفه اسلامی خود را سرباز انقلاب می داند/ بیش از 760 نفر عضو رسمی و فعال حزب موتلفه خراسان جنوبی

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی نقل کرد: حزب موتلفه اسلامی، همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته و خود را سرباز انقلاب می‌داند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، محمد قریب امشب در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، خلال بیان اساس کار حزب موتلفه، بیان داشت: حزب موتلفه امروزه علاوه بر فعالیت های سیاسی در عرصه های فرهنگی و اجتماعی نیز کار میکند.

وی با بیان این که این حزب برای گسترش امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه تلاش می کند، نقل کرد: حزب موتلفه اسلامی، همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته و خود را سرباز انقلاب آگاهی میدارد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی بر هم سویی اساسنامه حزب موتلفه اسلامی با فرمایشات و دیدگاه های ولی امر مسلمین جهان تاکید کرد و نقل کرد: این حزب در بر می داری چهار دفتر در چهار شهرستان بیرجند، قاین، نهبندان و خوسف می باشد و در بقیه شهرها رابط حزب عهده دار امور مربوطه است.

وی اذعان داشت: بیش از 760 عضو مجلسی و فعال در حزب موتلفه این استان مشغول به کار هستند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی نقل کرد: لطف الهی شامل حال این حزب شده و ولی امر مسلمین جهان عنایت مخصوص ای را به حزب موتلفه اسلامی داشته اند.

قریب در پایان نقل کرد: حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی همگام و همسو با نهضت امام(ره) بوجود آمده است.

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: شهران س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در همه دير مغان نيست چو من شيدايی ««« »»» خرقه جايی گرو باده و دفتر جايیحزب موتلفه اسلامی خود را سرباز انقلاب می داند/ بیش از 760 نفر عضو رسمی و فعال حزب موتلفه خراسان جنوبی


TT / 52 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : شهران س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : سرباز
برچسب ها : داند , فعال , موتلفه

مطالب مرتبط