حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی گفت: حزب موتلفه همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته ‌و همیشه خودش را سرباز روحانیت دانسته و عمل کرده است.

عکس   حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبیرجند، محمد قریب در دیدار اعضای حزب موتلفه استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی همگام با نهضت امام خمینی(ره) شکل گرفته و افراد ارزشمندی و بزرگواری در کنار امام (ره) ایفا نقش کرده اند.

وی افزود: حزب موتلفه همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته و همیشه خودش را سرباز روحانیت دانسته و عمل کرده است.

دبیر حزب موتلفه خراسان جنوبی گفت: این حزب در عرصه های مختلفی از جمله فعالیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی به ویژه در عرصه بین الملل حضور پررنگ دارد.

قریب بیان کرد: حزب موتلفه ارتباطات خوبی با سایر اعضای کشورهای مختلف دارد و در عرصه های دیگر چه در گذشته و چه پیش رو احساس کار آن فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: حزب موتلفه تمام تلاش خود را برای دعوت مردم و حضور حداکثری در صحنه ها مختلف انجام می دهد و در این راستا و این حرکت این امادگی امروز وجود دارد که خداوند را شاکر هستیم.

دبیر حزب موتلفه خراسان جنوبی گفت: حزب موتلفه استان آمادگی کامل را دارد در رکاب و کنار نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی همه گام و گوش به فرمان به عنوان یک سرباز خدمت رسانی کند.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد–

گردآورنده : رستم گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرغ کم حوصله را گو غم خود خور که بر او
««« »»»
رحم آن کس که نهد دام چه خواهد بودن

حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

TT / 0 — TP / 0%

نظر دهید