حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

حزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند

دبیر حزب موتلفه اسلامی خراسان جنوبی گفت: حزب موتلفه همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته ‌و همیشه خودش را سرباز روحانیت دانسته و عمل کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبیرجند، محمد قریب در دیدار اعضای حزب موتلفه استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی همگام با نهضت امام خمینی(ره) شکل گرفته و افراد ارزشمندی و بزرگواری در کنار امام (ره) ایفا نقش کرده اند.

وی افزود: حزب موتلفه همگام با ولایت و روحانیت گام برداشته و همیشه خودش را سرباز روحانیت دانسته و عمل کرده است.

دبیر حزب موتلفه خراسان جنوبی گفت: این حزب در عرصه های مختلفی از جمله فعالیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی به ویژه در عرصه بین الملل حضور پررنگ دارد.

قریب بیان کرد: حزب موتلفه ارتباطات خوبی با سایر اعضای کشورهای مختلف دارد و در عرصه های دیگر چه در گذشته و چه پیش رو احساس کار آن فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی افزود: حزب موتلفه تمام تلاش خود را برای دعوت مردم و حضور حداکثری در صحنه ها مختلف انجام می دهد و در این راستا و این حرکت این امادگی امروز وجود دارد که خداوند را شاکر هستیم.

دبیر حزب موتلفه خراسان جنوبی گفت: حزب موتلفه استان آمادگی کامل را دارد در رکاب و کنار نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی همه گام و گوش به فرمان به عنوان یک سرباز خدمت رسانی کند.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد--

گردآورنده : رستم گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرغ کم حوصله را گو غم خود خور که بر او ««« »»» رحم آن کس که نهد دام چه خواهد بودنحزب موتلفه اسلامی همیشه خودش را سرباز ولایت می د اند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : رستم گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سرباز , ولایت , موتلفه

مطالب مرتبط