موتو زد 2 پلی نازکتر می باشد و نسبت به نسل پیش باتری کوچولوتری دارد

موتو زد 2 پلی باریک تر است و نسبت به نسل قبل باتری کوچک تری دارد

دومین نسل موتو زد پلی در راه می باشد و اطلاعات منتشر شده از آن ویژگی‌هایی را از دیزاین و باتری آن فاش می‌کند.

روزهای گذشته رندرهایی Moto Z2 Play انتشار داده شد که بسیار به نسل سابق آن شباهت داشت. حالا گزارش های تازه ای که از این موبایل منتشر شده نمایان میکند Moto Z2 Play نسبت به نسل سابق ضخامت کمتری دارد و از باتری کوچولوتری نفع می برد.

موتو زد ۲ پلی تنها ۶ میلیمتر کشور قطر دارد که یک میلیمتر کمتر از موتو زد پلی می باشد. این کاهش ضخامت به لاغر شدن آن هم یاری رسانده و موتو زد ۲ پلی را ۲۰ گرم نسبت به موتو زد پلی ۱۴۵ گرمی سبک تر کرده می باشد. همچنین این موبایل به باتری ۳ هزار میلی آمپری مجهز میشه درحالیکه نسل سابق آن باتری ۳۵۱۰ میلی آمپری دارا بود.

دیگر مشخصات درز کرده از موتو زد ۲ پلی به سخت افزار آن اشاره کند. توجه کننده اسنپدراگون ۶۲۶ با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی از جمله آنها می باشند. موتو زد ۲ پلی صفحه اکران ۵.۵ اینچی فول HD خواهد داشت و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با دریچه دیافراگم f/1.7 در بخش عقب و یک دوربین ۵ مگاپیکسلی روی پنل جلویی آن قرار می گیرند.

مشخصات فوق رسما از طرف Lenovo تایید نشده اما به احتمال قریب به یقین مشخصات نهایی موتو زد ۲ پلی خواهند بود.---انتها---

تهیه کننده : شهزاد خ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

لنگر حلم تو ای کشتی توفيق کجاست ««« »»» که در اين بحر کرم غرق گناه آمده‌ايمموتو زد 2 پلی نازکتر می باشد و نسبت به نسل پیش باتری کوچولوتری دارد


TT / 55 --- TP / 24%گردآوری شده توسط : شهزاد خ.
تاریخ گردآوری : 2017-05-06
در دسته بندی : باتری
برچسب ها : موتو , باریک
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :